• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15328727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15948486 15328727 Mściszewo gmina Murowana Goślina  dom wolnostojący o pow. 210 m2 180 m2 plus garaż 30 m2 dwie kondygnacje  parter : hol , salon połączony z jadalnią i kuchnia , pom.gosp. , gabinet , sypialnia , łazienka , wc , taras , garaż  piętro : hol , dwie du...

Mściszewo (Wielkopolskie, gm. Murowana Goślina)

899 250 PLN (4 282 zł/m2)

5
1
210 m2
2008
15651115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23329888 15651115 NOWA INWESTYCJA W GRANOWIE!Już dostępny w sprzedaży lokal o pow. użytkowej 67,30 m2 (lewy segment) położony przy ulicy Jarzębinowej na działce o pow. 227 m2.W położonym pomiędzy Stęszewem a Grodziskiem Wlkp. Granowie dostępna jest cała infrastruktura...

Granowo (Wielkopolskie, gm. Granowo)

450 000 PLN (6 686 zł/m2)

4
1
67.3 m2
2024
15867388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27345712 15867388 Na sprzedaż niewielki dom wolnostojący - idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty jest malutki domek wolnostojący o powierzchni 45 m². Nieruchomość składa się z: salon o pow....

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
45 m2
1990
15811311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26433068 15811311 OpisZ przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu jeziora Kierskiego, w sąsiedztwie kameralnej za...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 350 000 PLN (8 084 zł/m2)

8
2
167 m2
2026
15860245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181341 15860245 Na sprzedaż parterowy, 5-pokojowy dom na dużej, kształtnej działce budowlanej w doskonałej lokalizacji w Rokietnicy przy ul. Obornickiej. Dolna kondygnacja idealna na działalność. Korzystne zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – p...

Rokietnica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

699 000 PLN (5 974 zł/m2)

5
1
117 m2
1975
15847533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem z linią brzegową- Niedźwiady Małe 26917588 15847533 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Wyjątkowy dom nad jeziorem - Niedźwiady Małe, gm. ŚlesinWyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków i widok na taflę Jezioro Licheńskie tuż za Twoim ogrodem. Ta nieruchomość t...

Niedźwiady Duże (Niedźwiady małe) (Wielkopolskie, gm. Ślesin)

1 870 000 PLN (8 657 zł/m2)

5
2
216 m2
2019
15721217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24598474 15721217 DOM Z POTENCJAŁEM !!! GABINETY ,KANCELARIE CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 230 m2 na działce o powierzchni 624 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,150,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy z poddaszem,bez podpiwniczen...

Rydzyna (Wielkopolskie, gm. Rydzyna)

1 150 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
230 m2
2000
15703081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24243887 15703081 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 119 m2 na działce o powierzchni 238 m2. Cena sprzedaży wynosi 580,000 zł.Rodzaj domu - bliźniak, 2-kondygnacyjny,bez podpiwniczenia, z garażem na...

Jezierzyce Kościelne (Wielkopolskie, gm. Włoszakowice)

580 000 PLN (4 874 zł/m2)

4
-
119 m2
2025
15872973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27509330 15872973 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w podpoznańskim Kaźmierzu przy ul. Parkowej. 3-kondygnacyjny budynek, obecnie użytkowany jako biurowy o powierzchni 413 m2 w dobrym stanie technicznym, częściowo podpiwniczony. Dostępny od końca września t...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

1 399 000 PLN (3 387 zł/m2)

10
5
413 m2
1982
15844234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśny azyl pod Koninem 26826478 15844234 Czy wiesz, że powietrze w sosnowym lesie działa jak naturalna inhalacja? Zapach rozgrzanej żywicy latem i kojąca cisza zimą sprawiają, że oddech się uspokaja, napięcie znika, a my wracamy do swojego naturalnego rytmu. Zamiast do doktora - idź do lasu...

Grzymiszew (Babiak) (Wielkopolskie, gm. Tuliszków)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

3
1
180 m2
1975
15872089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485307 15872089 DOM WOLNOSTOJĄCY Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową, kameralną inwestycję obejmującą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dąb, tuż obok Ślesina. To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od ...

Ślesin (Wielkopolskie, gm. Ślesin)

420 000 PLN (4 357 zł/m2)

3
2
96.4 m2
2026
15871980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27481958 15871980 DOM WOLNOSTOJĄCY Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową, kameralną inwestycję obejmującą dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dąb, tuż obok Ślesina. To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od ...

Ślesin (Wielkopolskie, gm. Ślesin)

440 000 PLN (3 967 zł/m2)

4
2
110.92 m2
2026