• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15547790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20901658 15547790 gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników ! możliwy dochód : 16800 zł  Swarzędz ul. Kilińskiego  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 189 m2 położony na działce 405m2 , garaż wolnostojący  ogrzewanie gazowe  dom po generalnym remoncie ! 7 pokoi , ...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 100 000 PLN (5 820 zł/m2)

7
2
189 m2
1970
15843719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813243 15843719 BUDYNEK WIELORODZINNY W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ BUDYNEK Z 6 GOTOWYMI MIESZKANIAMI - INWESTYCJA IDEALNA POD WYNAJEM 6 NIEZALEŻNYCH 2-POKOJOWYCH BEZCZYNSZOWYCH MIESZKAŃ - KAŻDE O POWIERZCHNI 50m 2 BUDYNEK- WYBUDOWANY W 2020 ROKU Wszystkie mies...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

850 000 PLN (2 833 zł/m2)

11
-
300 m2
2020
15752318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25157790 15752318 Marzysz o spokojnym domu w urokliwej okolicy Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w dzielnicy Antoninek  na Nowym Mieście - dom wolnostojący o powierzchni 150 m, usytuowany na działce o powierzchni 533 m, Lokaliza...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 170 000 PLN (7 800 zł/m2)

5
2
150 m2
1950
15765477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470937 15765477 OFERTA SPRZEDAŻY LUB ZAMIANY NA MIESZKANIESZEREGOWIEC WE WRZEŚNI!Potrzebujesz dużego metrażu, miejsca na działalność gospodarczą lub pracownię z dala od centrum dużego miasta? Mamy nieruchomość, która jest połączeniem tych wszystkich cech!OSA NIERUCH...

Zagórów (Wielkopolskie, gm. Zagórów)

639 000 PLN (2 931 zł/m2)

7
2
218 m2
-
15878250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27591431 15878250 Dom z potencjałem i rozległym terenem - Twoja enklawa w Ciosańcu Oferta sprzedaży domu wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości Ciosaniec, w gminie Okonek. To propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnego miejsca na ziemi, z da...

Ciosaniec (Wielkopolskie, gm. Okonek)

139 000 PLN (2 482 zł/m2)

11
-
56 m2
-
15878178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590273 15878178 Sprzedamy wygodny dom dla dużej rodziny z możliwością podziału na 2 mieszkania..Na pierwszej kondygnacji:salon z aneksem kuchennym, kominkiem, bilardem i wyjściem na ogródpokójłazienkagaraż na 2 samochody w bryle budynku z wjazdem od frontu, ok. 40 m...

Bogucin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 499 000 PLN (6 194 zł/m2)

6
2
242 m2
1995
15846868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26897632 15846868 Wyjątkowy dom wolnostojący w Złotowie Ten dom o powierzchni ok. 199 m² to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i funkcjonalność - w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Jezioro Zaleskie . Przemyślana przestrzeń - idealna...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

895 000 PLN (4 520 zł/m2)

7
-
198 m2
-
15800625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26216601 15800625 Funkcjonalny i Przytulny Dom w Promnicach - Idealna Oferta dla Ciebie!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością - pięknym, zadbanym domem w zabudowie szeregowej położonym w malowniczych Promnicach. To doskonała propozycja dla osób cen...

Promnice (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

898 000 PLN (5 045 zł/m2)

6
2
178 m2
2009
15800383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26212492 15800383 UWAGA !!! NOWA OFERTA DEWELOPERSKA - " SREBRNA REZYDENCJA " ŚWIETNA LOKALIZACJA , ZŁOTÓW OKOLICE - DZIERZĄŻENKO GWARANCJA CENY DEWELOPERA - dodatkowo dzięki współpracy z biurem szereg bonus&oacu...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15662754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23506405 15662754 Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12.Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończenia.W skrócie:- Lokalizacja: Sękowo, gm. Nowy Tomyśl- Powierzchnia działk...

Sękowo (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

590 000 PLN (2 697 zł/m2)

5
1
218.78 m2
2010
15860998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194837 15860998 DOM Z WYJĄTKOWYM OGRODEM I STREFĄ RELAKSU – CHYBY POD POZNANIEMWyobraź sobie poranek z kawą na słonecznym tarasie, popołudnie wśród zieleni własnego ogrodu i wieczorny relaks w saunie lub wannie z hydromasażem.Ta nieruchomość to coś więcej niż dom – ...

Chyby (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 690 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
260 m2
1999
14405751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 126147 14405751 Grodziszczko - Grzebienisko , gmina Duszniki przepięknie położona posiadłosś , cisza , natura ,idealna na stadninę koni , czy hodowlę psów lub innych zwierząt , całość to ponad jeden hektar z domem po generalnym remoncie ,o pow. 186 m2 ,dodatkowo oko...

Grzebienisko (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

1 590 000 PLN (8 548 zł/m2)

5
2
186 m2
1965