• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15881027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27620646 15881027 DOM WOLNOSTOJĄCY DOBRZYCA (GM. SZYDŁOWO) o pow. użytkowej 194 m 2 , 5 pokoje, garaż w bryle na działce 1157 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnej ulicy z dala od drog...

Dobrzyca (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

829 000 PLN (2 801 zł/m2)

5
2
296 m2
-
15801795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26250655 15801795 DOM z dużą działką w Leżenicy pow. użytkowa 110 m 2 , działka 6500 m 2 możliwość dokupienia działek sąsiadujących o pow. około 5500m 2 Polecam serdecznie nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym , położona w atrakcyjnej okolicy....

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

599 000 PLN (2 723 zł/m2)

4
1
220 m2
-
15871088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27456890 15871088 Szamotuły - ul.Europejska nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 100 m2 wybudowany w 2012 roku dwie kondygnacje : - parter : hol , łazienka , otwarta kuchnia z jadalnią , salon , taras , - piętro : dwie sypialnie , łazienka z oknem  - strych  ...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

839 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
2
100 m2
2012
15861775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27211431 15861775 Na  sprzedaż 3-PIĘTROWY DOM + LOKAL USŁUGOWY w Karpicku.Rewelacyjna lokalizacja - w linii prostej 300 m od jeziora, w pobliżu lasu.Nieruchomośćdom wolnostojący o powierzchni 369.45 m, wybudowany w 2014 roku, na działce o powierzchni 890 m.  PARTER:Po...

Karpicko (Wielkopolskie, gm. Wolsztyn)

1 790 000 PLN (4 851 zł/m2)

6
-
369 m2
2014
15844349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26832768 15844349 62-045 Pniewy ul. Zielona, gm. Pniewy, pow. szamotulski, woj. wielkopolskie. 185 m2 - powierzchnia mieszkalna                                                   300 m2 - powierzchnia całkowita  6 pokoi plus jadania  trzy kondygnacje dwie łazienki ,...

Pniewy (Wielkopolskie, gm. Pniewy)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

6
2
180 m2
1996
15826870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26627426 15826870 Kwilcz . ul. Dworcowa  dom wolnostojący o pow. 119 m2 na działce 529 m2  stan deweloperski plus  dom wykonano z najlepszych materiałów energooszczędnych  ocieplenie 20 cm  w cenie pompa ciepła oraz foto-woltaika  cena : 684.999 zł  wolne od zaraz  ku...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

684 999 PLN (5 756 zł/m2)

5
-
119 m2
2026
15844392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833622 15844392 Na sprzedaż: Nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ) . W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym sklepem.Lokalizacja jest wręcz idealna - to znana `ulica samochodowa`,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (11 357 zł/m2)

6
3
140 m2
1959
15547791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20901657 15547791 gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników ! możliwy dochód : 16000 zł  Swarzędz Nowa Wieś - ul. Kaczorowskiego  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 320 m2 położony na działce 405m2 , garaż wolnostojący plus pomieszczenia gospodarcze  ogrzewanie ...

Swarzędz (Nowa wieś) (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 295 000 PLN (4 047 zł/m2)

7
2
320 m2
1970
15547792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20901656 15547792 Tulce ul. Poznańska  gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników !  dochód do uzyskania z najmu : 20 000 zł  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 222 m2 położony na działce 262 m2 , garaż wolnostojący  pompa ciepła + kolektor słoneczny  dom po gener...

Tulce (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

859 000 PLN (3 869 zł/m2)

7
2
222 m2
1974
15871164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27458661 15871164 Gowarzewo koło Poznania  pełna infrastruktura : markety , Żabka , szkoła , przedszkole itp  nowoczesny apartament o pow. 62,60 m2 ( 2021r budowy )  parter : dwie sypialnie , salon połączony z aneksem kuchennym , pomieszczenie gospodarcze , korytarz ...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2021
15826869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26627425 15826869 Kwilcz . ul. Dworcowa  dom w zabudowie bliźniaczej  o pow. 119 m2 na działce 439 m2  stan deweloperski plus  dom wykonano z najlepszych materiałów energooszczędnych  ocieplenie 20 cm  w cenie pompa ciepła oraz foto-woltaika  cena : 750 000  zł  wolne...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

750 000 PLN (6 303 zł/m2)

4
-
119 m2
2026
15547793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20901659 15547793 gotowa inwestycja pod wynajem dla pracowników ! możliwy dochód : 16800 zł  Swarzędz ul. Kilińskiego  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 189 m2 położony na działce 405m2 , garaż wolnostojący , piwnica  ogrzewanie gazowe  dom po generalnym remoncie ! ...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 250 000 PLN (5 411 zł/m2)

7
2
231 m2
1969