• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 666

15868139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366450 15868139 ENG VERSION BELOWNieruchomość, którą mam Państwu przyjemność przedstawić, z całą pewnością uznać można za jedyną w swoim rodzaju. Aby móc w pełni zrozumieć na czym polega wyjątkowość nieruchomości przy Junackiej 27, pozwolę sobie przybliżyć trochę hi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 000 PLN (8 571 zł/m2)

7
2
280 m2
1969
15864657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27271541 15864657 Dom z lokalem usługowym Piła, Podlasie, ul. Akacjowa 334 m² idealny pod biznes i zamieszkanie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną oraz usługową, zlokalizowana w Pile (os. Podlasie) przy ul. Akacjowej. To dosk...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 700 000 PLN (5 090 zł/m2)

6
2
334 m2
1997
15857350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27120267 15857350 Dom z fotowoltaiką 8,8 kW Bartodzieje działka 984 m² powierzchnia 103 m² CENA: 430.000 zł Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Bartodzieje, gmina Wągrowiec , położony przy drodze asfaltowej . Nieruchomość usyt...

Bartodzieje (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

430 000 PLN (4 175 zł/m2)

11
-
103 m2
-
15823469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26615643 15823469 Dom typu bliźniak na sprzedaż - Lipka Na sprzedaż estetyczny i funkcjonalny dom typu bliźniak , położony w miejscowości Lipka (koło Złotowa) , w spokojnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruk...

Lipka (Wielkopolskie, gm. Lipka)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

5
-
160 m2
1974
15823865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617371 15823865 Przestronny dom wolnostojący z garażem w Pile Na sprzedaż komfortowy i stylowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący z garażem , położony na zadbanej działce o powierzchni 622 m² , w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 330 000 PLN (4 290 zł/m2)

5
2
310 m2
2002
15832123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26754722 15832123 Na sprzedaż segment nowoczesnego budynku dwulokalowego o pow. użytkowej 113,41 m² z działką o pow. ok. 310 m² w Puszczykowie przy ul. Mikołaja Reja!BARDZO WYSOKI STANDARD Prywatność + komfort - taras po zewnętrznej stronie budynku – pełna prywatność...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 290 000 PLN (11 375 zł/m2)

4
1
113.41 m2
2026
15868835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Kleszczewie, gotowy do odbioru! 27391108 15868835 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 103,16m2, oferowany w ramach kolejnego, VI etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Kleszczewokoło Poznania.Cała inwestycja składa się z 50 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowana 20km o...

Kleszczewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

589 000 PLN (5 718 zł/m2)

4
-
103 m2
2024
15868792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z opcją wykończenia pod klucz! 27390603 15868792 Funkcjonalny dom z ogrodemPrzemyślany układ + własny ogród - idealne miejsce do życia lub inwestycji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Powierzchnia użytkowa: 83,67 m²▪ Powie...

Rabowice (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

568 400 PLN (6 848 zł/m2)

4
2
83 m2
-
15868788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród 700 m² ★ Elektryczne Rolety ★ Podłogówka ★ 27390600 15868788 Dom z ogrodem 700 m² - gotowy od rękiDuży ogród 700 m², ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła to kluczowe atuty tej nieruchomości.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu.✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe inform...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
-
94 m2
2025
15868790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem 700 m² – gotowy od ręki 27390601 15868790 Dom z ogrodem 700 m² - gotowy od rękiDuży, prywatny ogród ok. 700 m², ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła tworzą komfortową i nowoczesną przestrzeń do życia - gotową bez czekania.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu.✔ Bez PCC✔ ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
-
94 m2
2025
15571979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21578489 15571979 Oferta bezpośrednia!!! Klient kupujący nie ponosi żadnych kosztów obsługi biura! Niezwykły dom na niezwykłym osiedlu w Szydłowie. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

939 000 PLN (7 512 zł/m2)

4
2
125 m2
2020
15644829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23153197 15644829 Wyjątkowy dom z 4 niezależnymi mieszkaniami - Złotów , ul. Miła Na sprzedaż nietypowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Złotowa - przy ul. Miłej. W okolicy dominuje zabudowa jednorodzinna, a w zasięgu kilku minut spacerem znaj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

990 000 PLN (3 653 zł/m2)

10
-
271 m2
2016