• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 666

15403572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17767809 15403572 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej. Jest to skrajna część szeregowca położona na działce o pow. 300 m2. Na parterze budynku znajdziemy: 2 przejściowe pokoje, które można zaaranżować jako salon o...

Wojnówko (Wielkopolskie, gm. Okonek)

105 000 PLN (1 250 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15663450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23514654 15663450 Przedstawiamy wyjątkową ofertę - piękny, funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej i atrakcyjnej okolicy Dopiewa, idealny dla rodziny szukającej komfortu i praktyczności. Ten zadbany i dobrze utrzymany dom został wybudowany w latach osiemdziesiątyc...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 390 000 PLN (5 148 zł/m2)

7
1
270 m2
1980
15806244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26333300 15806244 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto; osiedle Szczepankowo w uroczym miejscu z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania. To urokliwe miejsce, z doskonałym dojazdem do centrum miasta, łączy ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 380 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
2
340 m2
2003
15812554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26531843 15812554 NOWA INWESTYCJA 7 KM OD MOSINY - PECNA, UL. WĄSKA! TERMIN ZAKOŃCZENIA - I KW. 2026 R.!Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej o pow. 104,36 m2 z działką o pow. 300 m² położony przy ul. Wąskiej - 750 od stacji PKP!Dostępny został już tylko jeden l...

Pecna (Wielkopolskie, gm. Mosina)

679 000 PLN (6 506 zł/m2)

5
2
104.36 m2
2026
15867828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27352757 15867828 100m² Przestrzeni z Potencjałem!Nowoczesny Bliźniak w Dopiewcu - 100m² Przestrzeni z Potencjałem! Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnym i zielonym Dopiewcu (gm. Dopiewo). To idealna propozycja dla rodzin...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

930 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
2
99.7 m2
2020
15864092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
83 m² dla rodziny + 3 sypialnie 27264425 15864092 Funkcjonalny dom z ogrodemPrzemyślany układ + własny ogród - idealne miejsce do życia lub inwestycji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Powierzchnia użytkowa: 83,67 m²▪ Powie...

Rabowice (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

568 400 PLN (6 848 zł/m2)

4
2
83 m2
-
15707654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24324814 15707654 Dom z duszą i widokiem - bliźniak z potencjałem, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Powierzchnia użytkowa: 97,65 m² Powierzchnia działki: aż 987 m² Lokalizacja: otoczenie lasów, z widokiem na dolinę i Kanał Śmiardows...

Międzybłocie (Wielkopolskie, gm. Złotów)

449 000 PLN (3 254 zł/m2)

11
-
138 m2
-
15676236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23767102 15676236 DOM NA SPRZEDAŻSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 4 KW 2025r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość pod swoje in...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 590 000 PLN (8 756 zł/m2)

7
-
410 m2
-
15728122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24734072 15728122 Szukasz przestronnego domu w doskonałej lokalizacji, z dużym ogrodem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki?Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży – dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m² położony na zadbanej działce o pow. 899 m² we Wrześni...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

849 000 PLN (4 717 zł/m2)

6
2
180 m2
1970
15861667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27209061 15861667 Wyjątkowy dom z potencjałem przy ul. Garncarskiej w Złotowie Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny, a może przestrzeni, która pozwoli połączyć życie prywatne z zawodowym? Ta oferta przy ulicy Garncarskiej to pr...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

829 000 PLN (4 024 zł/m2)

7
-
206 m2
-
15734249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24815251 15734249 DOM JEDNORODZINNY, W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE SUROWYM OTWARTYM + OCIEPLENIE STARA ŁUBIANKA- GM. SZYDŁOWO Istnieje możliwość zakupu drugiej połowy budynku- lustrzane odbicie. Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliź...

Stara Łubianka (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

399 000 PLN (3 270 zł/m2)

6
-
122 m2
2025
15197264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12333881 15197264 ZIELĄTKOWO, DOM PARTEROWY 100 m2, DZIAŁKA 1253 m2,  Polecam do kupna klimatyczny parterowy dom w Zielątkowie z widokiem na stawy i tereny leśne, około 16 kilometrów od ronda Obornickiego w Poznaniu; w gminie Suchy Las. Położenie nieruchomości zasłu...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

725 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
1
100 m2
2000