• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

14316383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 109114 14316383 Wyjątkowo pięknie położony dom jednorodzinny w Starym PuszczykowieUrokliwy parterowy dom wolnostojący położony bezpośrednio przy terenach leśnych, o powierzchni użytkowej 135 mkw,( całkowitej150 m2 ): 4 sypialnie, salon, duża kuchnia z jadalnią, łazi...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 700 000 PLN (11 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2008
11799640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81254 11799640 DOM Z POTENCJAŁEM-KOMORNIKI,- 8-10 POKOI, CZYTELNY ADRES, MOŻE BYĆ POD DZIAŁALNOŚĆ Dom wolnostojący położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Komornik. Idealny pod wynajem, do prowadzenia działalności ze względu na czytelne położenie lub dla duż...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 980 000 PLN (5 211 zł/m2)

10
3
380 m2
1998
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15888573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816892 15888573 Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej rodziny może być oddany w Twoje ręce od zaraz. Na parterze trzy...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

5
1
115 m2
-
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15893341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908580 15893341 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, idealny pod firmę, warsztat lub inwestycję na wynajem, Grabów Nad Prosną. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Książenicach pod Grabowem nad Prosną, zaledwie około 100 metrów od drog...

Grabów nad Prosną (Wielkopolskie, gm. Grabów nad Prosną)

1 620 000 PLN (5 786 zł/m2)

8
1
280 m2
2020
15876284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27534943 15876284 Na sprzedaż wygodny dom w doskonałej lokalizacji Ostrowa ! Przedstawiam państwu jedno-poziomowy budynek mieszkalny z ogrodem w dzielnicy Parcele Zacharzewskie. Ten niewielki dom w swojej prostocie mieści wszystko do prawidłowego funkcjonowania...

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

4
1
112 m2
-
15890188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874189 15890188 NA SPRZEDAŻ DOM W OTOCZENIU ZIELENI RACZYCE DUŻA DZIAŁKA 4900 m2 FOTOWOLTAIKA 7 POKOI SPOKÓJ I PRYWATNOŚĆ. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można zwolnić tempo, odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się prywatnością - ta nieruchomość może ...

Raczyce (Raczyce) (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

7
1
90 m2
1930
15886163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27749633 15886163 Sprzedaż, dom jednorodzinny, Gmina Nowe Skalmierzyce, Ociąż, okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Zapraszam na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.comc36a2aef079a4d8199e134c4cc8d0d93 Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprze...

Ociąż (Wielkopolskie, gm. Nowe Skalmierzyce)

930 000 PLN (8 611 zł/m2)

4
1
108 m2
2018
15876183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532418 15876183 Sprzedaż, dom jednorodzinny, wolnostojący, Pardalin. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 719 m2., zabudowana funkcjonalnym i zadbanym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej około 110 m2. Zapraszam na wirtualny s...

Pardalin (Pardalin) (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

5
1
110 m2
2005
15864663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27271875 15864663 Kompaktowy dom w Ostrowie. . Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, którego wyróżnia jego prosta forma, funkcjonalny układ pomieszczeń, mała powierzchnia zabudowy, niskie koszty eksploatacji. Na dwóch kondygnacjach mieści się 5 pokoi, kuchnia, ...

Ostrów Wielkopolski (Pruslin) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

795 000 PLN (3 786 zł/m2)

5
1
210 m2
1993