• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 666

15388784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek całoroczny 53m2 działka 912m2 Powidz ZAMIANA 17469090 15388784 Polecam Państwu bardzo urokliwy domek wybudowany w technologii domków całorocznych drewnianych gdzie głównym materiałem jest świerk skandynawski. Położony w bardzo urokliwej okolicy kilkaset metrów od jeziora Niedzięgiel w miejscowości Powidz. Nowe o...

Powidz (Wielkopolskie, gm. Powidz)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
2022
15852540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dłusku stan z 2025 gotowy do zamieszkania 27035894 15852540 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wspaniałego domu w Dłusku położonego na działce 1409m2 o powierzchni całkowitej 328 m2 a użytkowej 220m2. Jest to dom z przełomu lat 8090 doprowadzony finalnie do takiego stanu jak na zdjęciach w 2025r. Bardzo cie...

Dłusk (Wielkopolskie, gm. Pyzdry)

1 490 000 PLN (4 543 zł/m2)

5
3
328 m2
-
15848791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny do skończenia w Anastazewie 26948328 15848791 Zapraszam na prezentację dużego domu pow. całkowita ok. 265m2 do skończenia w Anastazewie na terenie: Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość położona na dużej 1970 m2 działce usytuowanej w spokojnej okolicy w lini prostej 450m od jeziora. Dom...

Anastazewo (Wielkopolskie, gm. Powidz)

680 000 PLN (2 566 zł/m2)

7
2
265 m2
-
15218138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa pod Wrześnią na dużej działce 3130m2 12986131 15218138 Ponadczasowa willa w podmiejskiej okolicy Wrześni...miejscowość Obłaczkowo. Lokalizacja przy drodze nr.15. Duży dom z potencjałem dla ludzi ceniących sobie przestrzeń i duże ogrody 3130m2. Zagospodarowanie ogrodu mieszane: drzewka owocowe, krzewy ozd...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

789 000 PLN (2 818 zł/m2)

6
2
280 m2
1985
15748021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do wykończenia duża działka 5000m2 Kołaczkowo 25104891 15748021 Zapraszam na prezentację domu w Kołaczkowie usytuowanego na dużej 5000 m2 działce przy ul. Wrzesińskiej i powierzchni całkowitej ok. 219 m2. Lokalizacja przy trasie Września Kalisz DW442 bardzo ułatwia i przyspiesza dostęp do większych miejscowości c...

Kołaczkowo (Wielkopolskie, gm. Kołaczkowo)

380 000 PLN (1 735 zł/m2)

5
2
219 m2
-
15255383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Bierzglinku ok. 141m2 i gospodarczy, zamiana 13947377 15255383 Oferujemy Państwu dom wolnostojący na działce 594m2 o powierzchni całkowitej ok. 141m2 wraz z budynkiem gospodarczym ok. 50m2. Bardzo ciekawa podmiejska lokalizacja: Bierzglinek sąsiadujący z Wrześnią. Dom wybudowany na początku lat 70-tych z cegły c...

Bierzglinek (Wielkopolskie, gm. Września)

539 000 PLN (3 823 zł/m2)

6
2
141 m2
-
15864083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Odbiór w tym roku. Opcja wykończenia pod klucz 27264427 15864083 Funkcjonalny dom 4 pokoje + ogródPrzemyślany układ + prywatny ogród - idealne rozwiązanie dla rodziny.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Powierzchnia użytkowa: 87,62 m²▪ Powi...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

639 000 PLN (7 345 zł/m2)

4
-
87 m2
2025
15864084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Opcja wykończenia | 4 pokoje | Odbiór wkrótce 27264426 15864084 Funkcjonalny dom z dużym tarasemŚwietny układ + prywatna przestrzeń na zewnątrz - idealny dla rodziny lub inwestora.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówTo idealna propozycja dla osób szukających wyg...

Gwiazdowo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15799904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26198514 15799904 LOKAL MIESZKALNY Z OGRÓDKIEM - KŁODA KOŁO RYDZYNY OKAZJA!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 82 m2 na działce o powierzchni 334 m2. Cena sprzedaży wynosi 435,000 zł.Rodzaj domu - bliźniak, parterowy z poddaszem,bez podpiwniczenia, bez gara...

Kłoda (Wielkopolskie, gm. Rydzyna)

435 000 PLN (5 305 zł/m2)

4
-
82 m2
2024
15670045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23626527 15670045 WYJĄTKOWA OKAZJA!Na sprzedaż stylowa i przestronna kamienica z 1934 roku położona przy ul. Parkowej we Wrześni!Znakomita lokalizacja - 1 km do Rynku, niespełna 10 min. spacerem do kompleksu basenów miejskich i centrum handlowego Karuzela. W pobliżu p...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 250 000 PLN (2 993 zł/m2)

12
-
417.63 m2
1934
15433119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18425202 15433119 Szukasz solidnego domu w budowie na dużej działce i blisko miasta? Chcesz prowadzić działalność gospodarczą i potrzebujesz dużego terenu? Możesz to połączyć!OSA Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w budowie o pow. ok. 200 m², położonego w ...

Słomowo (Wielkopolskie, gm. Września)

650 000 PLN (3 250 zł/m2)

5
2
200 m2
2022
15634418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22919453 15634418 Jeżeli szukasz nieruchomości inwestycyjnej bądź takiej, w której możesz mieszkać i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą, mamy ofertę w sam raz dla Ciebie!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży domu o pow. 260 m2 położonego na o pow. ...

Słupca (Wielkopolskie, gm. Słupca)

998 000 PLN (3 724 zł/m2)

8
4
268 m2
1980