• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 667

15703324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24248326 15703324 Wilczyna gmina Duszniki - w centrum, na sprzedaż dom o pow. 67 m2 do remontu. Na działce o powierzchni 400 m2 posadowiony jest dom i dwa budynki gospodarcze. Dom z lat 30 XX wieku : - konstrukcja tradycyjna murowana - parterowy z poddaszem nieużytk...

Wilczyna (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

2
1
67 m2
1930
15836659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26716997 15836659 DUŻA DZIAŁKA, FUNKCJONALNY, GOTOWY DO ZAMIESZKANIA CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 164 m2 na działce o powierzchni 1,620 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,250,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy z poddaszem,bez po...

Lasocice (Wielkopolskie, gm. Święciechowa)

1 250 000 PLN (7 622 zł/m2)

5
-
164 m2
2019
15263579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14160156 15263579 NOWA CENA - DOM Z OGRODEM I GARAŻEM NA 2 AUTA CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 200 m2 (powierzchnia użytkowa 151 m2) na działce o powierzchni 556 m2. Cena sprzedaży wynosi 835,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, 2-kond...

Pępowo (Wielkopolskie, gm. Pępowo)

835 000 PLN (5 530 zł/m2)

5
-
151 m2
2017
15802956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26283425 15802956 Oferujemy do sprzedaży zespół pałacowo-parkowy położony we wsi Drobnin, gmina Krzemieniewo, powiat Leszno, wpisany do rejestru zabytków pod nr 1675A.Budynek pałacudworu został wzniesiony w II połowie XIX wieku, gruntownie rozbudowany i przebudowany...

Drobnin (Wielkopolskie, gm. Krzemieniewo)

2 200 000 PLN (2 301 zł/m2)

12
-
956 m2
1860
15743019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Laskach z lokalem użytkowym 25003175 15743019 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180 m², w Laskach -10 km od Kępna - który łączy komfortowe miejsce do życia z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji - z we...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

480 000 PLN (2 667 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15813708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26564134 15813708 Sprzedaż, budynek mieszkalny, jednorodzinny, Szczurawice. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego o powierzchni 75 m2., wzniesionego na działce 1100 m2., zlokalizowanego we wsi Szczurawice. Dom wybudowany z cegły, dach...

Szczurawice (Wielkopolskie, gm. Raszków)

275 000 PLN (3 667 zł/m2)

2
1
75 m2
-
15466285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19181986 15466285 NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, PARTEROWY O POW. 100,20 m 2 SZYDŁOWO, na działce o powierzchni 923 m 2 Tytułem oferty jest dom w stanie surowym zamkniętym wg projektu firmy ARCHON "Dom w Kostrzewach 6" Układ po...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

458 000 PLN (4 580 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15444099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18689565 15444099 NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, PARTEROWY O POW. 100,20 m 2 KRĘPSKO, GM. SZYDŁOWO, na działce o powierzchni 1.073 m 2 Tytułem oferty jest dom w stanie surowym zamkniętym wg projektu firmy ARCHON "Dom w Kostrzewa...

Krępsko (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

438 000 PLN (4 380 zł/m2)

4
1
100 m2
2024
15466272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19181987 15466272 NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, PARTEROWY O POW. 100,20 m 2 SZYDŁOWO, na działce o powierzchni 851 m 2 Tytułem oferty jest dom w stanie surowym zamkniętym wg projektu firmy ARCHON "Dom w Kostrzewach 6" ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

448 000 PLN (4 480 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15707733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325748 15707733 Piła os. JADWIŻYN ul. Dąbrowskiego Jeśli potrafisz dostrzec potencjał tam gdzie inni widzą problem. Uwielbiasz wyzwania. Chcesz mieć okazję i wykazać się własną kreatywnością. Do tego szukasz swojego miejsca na ziemi, które zapewni ciszę, spokó...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

615 000 PLN (5 125 zł/m2)

5
-
120 m2
-
14957419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przepiękny dom ze stawem, działka 56h 5574955 14957419 Nowoczesny budynek mieszkalny (dom jednorodzinny)o pow. 320 m2, wybudowany w 1938 roku, rozbudowany i całkowicie wyremontowany w 2012 roku, wykończony w wysokim standardzie,- Staw z rybami do rekreacyjnego wędkowania o powierzchni około 15600 m2 z po...

Duszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

5 999 000 PLN (18 747 zł/m2)

8
4
320 m2
-
15485553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19617906 15485553 Połowa domu w Sypniewie o wysokim standardzie to gustownie urządzona nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością. Budynek przeszedł kompleksowy remont z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, co podnosi komfort życia. Duże okna wpusz...

Sypniewo (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

290 000 PLN (3 537 zł/m2)

3
1
82 m2
1925