• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 667

15667443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23600649 15667443 DOM W CENTRUM LESZNA nowa cena!! CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 130 m2 (powierzchnia użytkowa 98 m2) na działce o powierzchni 669 m2. Cena sprzedaży wynosi 650,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy,częściowo ...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

4
-
98 m2
1970
15733819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek w Jerzykowie koło Poznania 24807830 15733819 Jerzykowo koło Poznania to jedno z tych miejsc, które można nazwać idealnym do życia - łączy spokój natury z bliskością dużego miasta.Przyroda i otoczenieMiejscowość położona jest w gminie Pobiedziska, nad malowniczym jeziorem Kowalskim. Okolica obfi...

Jerzykowo (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

899 000 PLN (11 675 zł/m2)

4
1
77 m2
1989
15792957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26028634 15792957 Funkcjonalny dom z dużą działką, przestronnym ogrodem - GładyszewoPiła Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej ok. 118,5 m² , z dodatkową przestrzenią użytkową ok. 100 m² (garaż, piwnice, pomieszczenia go...

Piła (Gładyszewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

800 000 PLN (3 670 zł/m2)

4
2
218 m2
1992
15612540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22450001 15612540 Szukasz przytulnego i komfortowego domu z uroczym, w pełni zagospodarowanym ogródkiem w Mosinie? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 106,92 m² (3 pokoje), położony w Mosinie przy u...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

630 000 PLN (5 892 zł/m2)

3
1
106.92 m2
2015
15740010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24945016 15740010 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Mosina, ul. Zofii Nałkowskiej 6A.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 121,64 m², posadowionego na działce o pow. 284 m². Nieruchomość położ...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

915 000 PLN (6 100 zł/m2)

5
2
150 m2
2012
15610348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22406423 15610348 Szukasz przestronnego domu z możliwością zamieszkania 2 rodzin lub wykorzystania go jako inwestycję pod wynajem? Mamy dla Ciebie naprawdę wyjątkową ofertę!Prezentujemy na sprzedaż dom z 2 mieszkaniami o łącznej pow. użytkowej 288,41 m², położony w Bo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 390 000 PLN (4 820 zł/m2)

6
2
288.41 m2
2020
15627760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22789138 15627760 Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie posiadanie domu w mieście w nie wygórowanej cenie, mamy ofertę, która jest prawdziwą OKAZJĄ!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuję ofertę sprzedaży domu o pow. użytkowej ok. 105 m2 położonego na działce o pow. 1200 m2 w Kostr...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

539 000 PLN (5 133 zł/m2)

4
2
105 m2
-
15847096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla Ciebie - wchodzisz i mieszkasz. 26901133 15847096 DOM Z POTENCJAŁEM - SZAMOCINSzukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, prywatność i bliskość natury? Ta nieruchomość w Szamocinie to połączenie funkcjonalnego domu, dużej działki i spokojnej lokalizacji - gotowe do zamieszkania ...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

650 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
130 m2
1920
15619167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22579378 15619167 Dom w zabudowie bliźniaczej w lesie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie położony w lesie duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 153.4 m², poło...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

535 000 PLN (3 223 zł/m2)

6
-
166 m2
-
15810867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26420658 15810867 Na sprzedaż: Dom 3-rodzinny w Płytnicy - 20 min drogi od Piły - natura i spokój! Powierzchnia użytkowa domu to 95 m² , do zagospodarowania na potrzeby mieszkalne lub działalności gospodarczej powierzchnia ok. 55 m2, kt&o...

Płytnica (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

399 000 PLN (2 660 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15754074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25224109 15754074 Dom 128 m2 + 2 lokale użytkowe + 2 mieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną na terenie historycznego układu urbanistycznego miasta Wielenia. Nieruchomość zlokalizowana na działce o powierzchni 532 m² w ...

Wieleń (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

1 299 000 PLN (3 948 zł/m2)

11
-
329 m2
-
15711856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24409428 15711856 Na sprzedaż mieszkanie - w domu 4-rodzinnym na Osiedlu Górnym w Pile Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura . Bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu 4-rodzinnego, który zlokalizowany jest...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-