• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 667

15583409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21844946 15583409 Dom mieszkalny o pow. 95,7 m2, + dom stan surowy otwarty o pow. 94,4 m2 z funkcją usługową o pow. 34,8 m2 na działce o pow. 3772 m2 Przedmiotem oferty są dwa domy położone na działce o powierzchni 0,3772 ha w Wieleniu przy ul. Potrzebowickiej. ...

Wieleń (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

695 000 PLN (3 233 zł/m2)

11
-
215 m2
-
15846300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z garażem w bardzo dobrej lokalizacji 26880206 15846300 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 93,18 m² + garaż 15,41 m², Powierzchnia w księdze wieczystej 108,59 m² położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w samym centrum Lubonia. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceni...

Luboń, Kościuszki

940 000 PLN (8 704 zł/m2)

4
2
108 m2
1999
15799626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26195592 15799626 Dom z dużą działką w Śmiłowie, ul. Kaczorska. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 106m 2 , usytuowany na działce o pow. 918 m 2 . Położony w atrakcyjnej lokalizacji, przy drodze krajowej nr 10 , zjazd z drogi asfaltowej . Niedaleko skle...

Śmiłowo (Wielkopolskie, gm. Kaczory)

199 000 PLN (1 877 zł/m2)

6
-
106 m2
-
15730667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24782395 15730667 Siedlisko na sprzedaż, Kaliszany Przedmiotem oferty jest zabudowa rolna z gruntami rolnymi o łacznej powierzchni 9,17ha Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z 2 mieszkaniami, stodołą (190m 2 ) oraz budynkiem gospodarczym (91m 2 ). Dachy...

Kaliszany (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 400 000 PLN (7 955 zł/m2)

4
-
176 m2
-
15731476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794866 15731476 NA SPRZEDAŻ - NOWOCZESNY DOM JEDNORODZINNY W SZYDŁOWIE Powierzchnia użytkowa: 132,86 m² Powierzchnia działki: 761 m² Rok budowy: 2023 Lokalizacja: Szydłowo, gm. Szydłowo, pow. pilski (4,5 km od granic Piły) Przedmiotem of...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

1 119 000 PLN (8 477 zł/m2)

5
-
132 m2
2023
15676921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23782299 15676921 Wyjątkowa oferta !!! ZACHARZYN koło CHODZIEŻY DWA domy mieszkalne + LOKAL użytkowy pod działalność + budynki gospodarczo-garażowe + FOTOWOLTAIKA a to wszystko na działce o powierzchni 1 406 m.kw. Idealna nieruchomość dla rodziny, do zamieszk...

Zacharzyn (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

6
3
210 m2
-
15775259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25664270 15775259 Czarnków okolice - Sarbka Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym , położona na działce o powierzchni 1488 m² w spokojnej miejscowości Sarbka , zaledwie 8 km od centrum Czarnko...

Sarbka (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

580 000 PLN (5 472 zł/m2)

5
2
106 m2
-
15690910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24007538 15690910 Na sprzedaż: Dom wolnostojący w Kaczorach k. Piły - komfort, natura i spokój! Cena: 1150 000zł Powierzchnia domu: 150m² Powierzchnia działki: 4552 m² Lokalizacja: Kaczory, woj. wielkopolskie - zaledwie kilka m...

Kaczory (Wielkopolskie, gm. Kaczory)

1 150 000 PLN (7 667 zł/m2)

4
2
150 m2
1998
15456675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18987109 15456675 Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Skrzetuszu gm. Ryczywół, powiat oborniki, woj. wielkopolskie. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Działka 1400 m 2 z dwoma budynkami gospodarczymi (budynki z przeznaczeniem produkcyjno-u...

Skrzetusz (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

390 000 PLN (2 364 zł/m2)

5
2
165 m2
-
15700775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24197224 15700775 Piła, okolice - Byszki Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 92m2 położony na działce (własność) o pow. 1102m2 Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie własne - piec c.o na węgieldrewno Budynek parterowy wybudowany metodą tradycyjną...

Byszki (Wielkopolskie, gm. Ujście)

420 000 PLN (4 565 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15690469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24000166 15690469 OBNIŻKA CENY !!!!!! ZOSTAŁY TYLKO DWA OSTATNIE SEGMENTY !!! UWAGA !!! SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA SPRZEDAŻ ŚWIETNA LOKALIZACJA - PIŁA ZIELONA DOLINA 150 metrów od rzeki Gwdy CENA DOMU 950 000ZŁ GWARANCJA CENY ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

950 000 PLN (6 597 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15539989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20825449 15539989 Trzcianka okolice, Siedlisko Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 164m2 położony na działce o pow. 1000m2 NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA do prowadzenia działalności gospodarczej Budynek mie...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

790 000 PLN (4 817 zł/m2)

7
-
164 m2
-