• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15897427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28002458 15897427 WYJĄTKOWY DOM JEDNORODZINNY NA SPRZEDAŻ W PILE, STASZYCE Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w pełni umeblowanego z zagospodarowanym, dojrzałym ogrodem zlokalizowanego na Osiedlu Staszyce. Wchodzisz i mieszkasz !!! ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

990 000 PLN (5 690 zł/m2)

5
2
174 m2
1960
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15650074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23310848 15650074 Piękne miejsce do życia i prowadzenia np. hotelu dla koni, hodowli zwierząt, lub innej produkcji, czy stolarni.Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży siedliska o powierzchni 1,8100ha, z czego pod budynkami jest 4100m2. Nierucho...

Ochodza (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15897165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996183 15897165 DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ - GOTOWY POTENCJAŁ POD BIZNES I CZĘŚĆ MIESZKALNĄ GRUNWALD UL. BUŁGARSKA POZNAŃWyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania -...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 799 000 PLN (11 196 zł/m2)

5
-
250 m2
1970
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15888009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REPREZENTACYJNA NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-MIESZKALNA | 27799675 15888009 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Krośnieńskiej w Poznaniu. To reprezentacyjny, wolnostojący budynek o powierzchni całkowitej 950 m², usytuowany na działce o powierzchni 1340 m², stanowiący do...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (3 684 zł/m2)

9
-
950 m2
1998
15789606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Przeźmierowo 25945413 15789606 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i rodzinnej części Przeźmierowa, zaledwie kilka minut od granic Poznania. Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku i zaprojektowana z myślą o...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 470 000 PLN (3 693 zł/m2)

12
3
398 m2
2010
15757692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący, Poznań Smochowice 25305144 15757692 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ponad 232 m², położony na działce 639 m² w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznań - Smochowice. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i dla osób planujących prowadzenie d...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 574 000 PLN (6 784 zł/m2)

6
2
232 m2
1986
15648236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ławica- 4 mieszkania, nieskończone możliwości! 23249528 15648236 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460 m², usytuowana na działce o powierzchni 600 m², stanowi doskonałą propozycję ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 000 PLN (7 609 zł/m2)

12
5
460 m2
1986
15648235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom "Glamour" przy Szachtach!! 23249526 15648235 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, urządzonego w modnym i ponadczasowym stylu glamour, posadowionego na działce o powierzchni 500 m². Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku, który obejmował wy...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 000 PLN (8 596 zł/m2)

4
2
285 m2
2000