• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15897510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28005279 15897510 Dom przy stoku narciarskim w Chodzieży - wyjątkowa lokalizacja z widokiem na panoramę miasta Są miejsca, które trudno porównać z innymi — i właśnie do nich należy ta nieruchomość. Dom położony jest tuż przy stoku...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

649 000 PLN (3 345 zł/m2)

4
1
194 m2
-
15890154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27873398 15890154 Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. WronkiOFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nie...

Obelzanki (Wielkopolskie, gm. Wronki)

1 470 000 PLN (3 868 zł/m2)

6
3
380 m2
1996
15897427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28002458 15897427 WYJĄTKOWY DOM JEDNORODZINNY NA SPRZEDAŻ W PILE, STASZYCE Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w pełni umeblowanego z zagospodarowanym, dojrzałym ogrodem zlokalizowanego na Osiedlu Staszyce. Wchodzisz i mieszkasz !!! ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

990 000 PLN (5 690 zł/m2)

5
2
174 m2
1960
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15650074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23310848 15650074 Piękne miejsce do życia i prowadzenia np. hotelu dla koni, hodowli zwierząt, lub innej produkcji, czy stolarni.Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży siedliska o powierzchni 1,8100ha, z czego pod budynkami jest 4100m2. Nierucho...

Ochodza (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15284192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 14761990 15284192 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego w spokojnej miejscowości Przyborowo nad Zalewem Radzyny w bliskiej odległości miejscowości Kaźmierz. Budynek usytuowany w kompleksie nowo powstałych bud...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

535 000 PLN (5 095 zł/m2)

5
1
105 m2
2024
15294738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15019845 15294738 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15897165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996183 15897165 DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ - GOTOWY POTENCJAŁ POD BIZNES I CZĘŚĆ MIESZKALNĄ GRUNWALD UL. BUŁGARSKA POZNAŃWyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania -...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 799 000 PLN (11 196 zł/m2)

5
-
250 m2
1970
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15823006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641656 15823006 Polecam wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 226,6m2 z garażem oraz strychem. Pow. całkowita domu wynosi 281,4m2. Nieruchomość położona jest na atrakcyjnie urządzonej i zielonej działce o pow. 685m2. Dom zlokalizo...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 500 000 PLN (8 897 zł/m2)

5
2
281 m2
2005