• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15704002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24255376 15704002 Dom z budynkami gospodarczymi - Wodziczna Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny na dużej działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wodziczna , w gminie Trzcinica, zaledwie 3 minuty od Trzcinicy i 18 km od c...

Wodziczna (Wielkopolskie, gm. Trzcinica)

410 000 PLN (2 971 zł/m2)

6
-
138 m2
-
15861003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27194979 15861003 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w powiecie poznańskim, gminie Komorniki w miejscowości Rosnówko. Oferowana nieruchomość to niezwykle atrakcyjny murowany dom mieszkalny jednorodzinny, dwubryłowy, o przesuniętych względe...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 399 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
1
224 m2
2014
15851001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27011223 15851001 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Kiekrzu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.Dom położony w świetnie zorganizowanej, spokojnej, stricte mieszkalnej części Kiekrza, z dostępem do pełn...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 030 000 PLN (8 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2011
15866129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom idealny dla rodziny - Chodzież 27313142 15866129 Dom na sprzedaż - ChodzieżNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w Chodzieży. Dom usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1080m2. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, z dala od miejskiego zgiełku,...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

950 000 PLN (8 962 zł/m2)

4
1
106 m2
1920
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15875982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527245 15875982 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni całkowitej ok. 320 m² (pow. użytkowa z piwnicą ok. 260 m²), położonego w cichej i malowniczej części Gowarzewa (gm. Kleszczewo). To idealna lokalizacja w otoczeniu...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

742 000 PLN (2 319 zł/m2)

7
2
320 m2
1995
15753706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25207988 15753706 Niższa cena bardzo korzystna 420000 złotych. Oferta dla klienta, który chce zamieszkać we własnym domu. Tara nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce o powierzchni 592m2 w Damasławku. Jest to ...

Damasławek (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

420 000 PLN (3 590 zł/m2)

3
-
117 m2
1967
15753443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25197264 15753443 DOM NA SPRZEDAŻ W BUDZYNIU Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER: - salon z kuchnią o pow. 24,40 m 2 - pok...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

850 000 PLN (4 857 zł/m2)

7
2
175 m2
-
15710226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24371986 15710226 OBNIŻKA CENY!!! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 155 m 2 , usytuowany na działce o pow. 335 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER (wysokość pomieszczeń - 2,58m): - salon o pow. 26,70 m 2 - pokój o pow. 6,00 m 2 - kuchni...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

500 000 PLN (3 226 zł/m2)

6
2
155 m2
-
15884804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711335 15884804 Dom z funkcją usługową przy jednej z głównych ulic Trzcianki - miejsce, które może pracować dla Ciebie To nie jest typowa nieruchomość mieszkalna. To propozycja dla osób, które widzą więcej n...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
2
112 m2
1980
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15860626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182892 15860626 Ukryty w zieleni Puszczykowa, tuż przy lesie, powstał dom zaprojektowany przez poznańskiego architekta Jana Dudka-Korneckiego. Już od progu wita przestrzeń wypełniona światłem, naturalnym drewnem i wyjątkową atmosferą.Działka – 1270 m² prywatności i ...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 790 000 PLN (5 424 zł/m2)

7
-
330 m2
1985