• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15876811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom + hale + biuro | idealne pod działalność 27556068 15876811 NOWA CENA !Dom + hale + biuro idealne pod działalnośćUnikalna nieruchomość łącząca komfort życia prywatnego z pełnym zapleczem do prowadzenia działalności gospodarczej.(Osoby zainteresowe większą ilością zdjęć proszone są o kontakt bezpośredni)To pr...

Marlewo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 650 000 PLN (532 zł/m2)

4
2
3100 m2
2005
15875227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27525527 15875227 Dwa domy na jednej dużej działce – Kicin, Gmina Czerwonak Na sprzedaż prezentujemy unikalną nieruchomość w doskonałej lokalizacji – w Kicinie, tuż pod Poznaniem, w otoczeniu Puszczy Zielonki i pełnej infrastruktury usługowej. To propozycja idealna za...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 199 000 PLN (5 213 zł/m2)

8
2
230 m2
1990
15873173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27523077 15873173 Wyjątkowa kamienica w sercu Ponieca, tuż przy rynku.Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w samym centrum Ponieca, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego ratusza, zaledwie kilkanaście kilometrów od Leszna. Ten budynek z 1974 roku, usytuowany na dz...

Poniec (Wielkopolskie, gm. Poniec)

599 000 PLN (2 533 zł/m2)

4
1
236.5 m2
1974
15503260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19997076 15503260 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Żychlin (Wielkopolskie, gm. Stare Miasto)

449 195 PLN (1 587 zł/m2)

10
-
283 m2
-
15480386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19510223 15480386 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIEttrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Sierakowo (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

460 719 PLN (2 153 zł/m2)

5
-
214 m2
-
15520182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381789 15520182 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Praw...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

746 000 PLN (3 258 zł/m2)

6
-
229 m2
-
15896046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966045 15896046 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Lubonia przy ul. Wirowskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających połączenia ciszy, zieleni oraz szybkiego dostępu do Poznania...

Luboń (Żabikowo) (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 300 000 PLN (7 879 zł/m2)

5
2
165 m2
2017
15896058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966274 15896058 Na sprzedaż dom wolnostojący położony na wyjątkowo dużej działce o powierzchni 2282 m², zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Kobylniki przy ul. Wiśniowej. To propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności oraz możliwości wykończeni...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

699 000 PLN (5 275 zł/m2)

5
-
132.51 m2
2002
15865928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27305764 15865928 Twój dom z widokiem na taflę Jeziora Łowyńskiego zamieszkaj z rodziną lub przyjaciółmi!Marzysz o porannej kawie z widokiem na jezioro? Oferujemy wyjątkowy bliźniak w pierwszej linii brzegowej w malowniczym Łowyniu. To miejsce, gdzie natura zagląda d...

Łowyń (Wielkopolskie, gm. Międzychód)

1 200 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
227 m2
2025
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15739951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24943450 15739951 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Staszyce ul. Spiżowa SZEREG SKRAJNY NA SPRZEDAŻ, BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą tradycyjną (murowana z betonu komórkowego),...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

699 000 PLN (3 841 zł/m2)

4
-
182 m2
1996
15885933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27744988 15885933 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY Z DODATKOWYM BUDYNKIEM - cenione OSIEDLE PTASIE blisko lasu w PrzeźmierowieDom o powierzchni ok. 240 m2 + drugi, niezależny budynek idealny pod działalność lub wynajem.Pięknie zagospodarowana, zadbana działka 66...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 799 000 PLN (7 496 zł/m2)

6
-
240 m2
2004