• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15877567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573040 15877567 Atrakcyjny dom i drugi domeklokalbiznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia 230 m² działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m²Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z drugim domkiemaktualnie salonem urody dobrze funkcjonującym od...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 599 000 PLN (9 282 zł/m2)

6
-
280 m2
2012
15509119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z wielkim potencjałem!! 20116312 15509119 Natalia GroździejSpecjalista ds. nieruchomościTel. 513-383-144Na sprzedaż dom o powierzchni 95m2, który składa się z dwóch sypialni, przestronnego pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz łazienką. Do nieruchomości przynależą również pomieszczenia...

Tarnówka (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

175 933 PLN (1 852 zł/m2)

3
1
95 m2
1970
15895170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27959942 15895170 NA SPRZEDAŻ NOWY DOM, GĘBICE GM. CZARNKÓW Przedmiotem oferty jest nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym - w trakcie budowy. Dom w stanie surowym otwartym, dach zamknięty - pokryty dachówką ceramiczną. Działka o powierzch...

Gębice (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

440 000 PLN (2 404 zł/m2)

5
2
183 m2
2025
15815788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26649893 15815788 Polecam na sprzedaż działkę zabudowaną drewnianym domkiem w miejscowości Niepruszewo.Wielkość działki 405m2 (15x27m)Działka blisko Jeziora Niepruszewskiego.Obecnie działka jest zabudowana drewnianym domkiem 42m2:- salon z kuchnią - 22,4m2- pokój 2 - ...

Niepruszewo (Wielkopolskie, gm. Buk)

320 000 PLN (7 619 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
15888035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800760 15888035 CENA PODLEGA NEGOCJACJI + ELASTYCZNE WARUNKI ZAKUPUCena 79000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty i propozycje zakupu mile widziane.KUPUJĄCY NIE PŁACI PRO...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 900 000 PLN (16 809 zł/m2)

6
1
470 m2
2001
15648667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23274122 15648667 Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą nieruchomość - dom wolnostojący w podpoznańskim Kiekrzu. Na jednym poziomie jest duży, dobrze oświetlony salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło w całym domu i z otwartą kuchnią. Są też aż trzy sypialnie i fajna, zr...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

980 000 PLN (10 208 zł/m2)

4
1
96 m2
2012
15818209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620195 15818209 BEZ PODATKU PCC!Cena netto: 1260 000 zł + 8% VATNowoczesny i niezwykle designerski dom z 2024 roku mamy na sprzedaż w podpoznańskich Krzesinach. ' Bliźniak ' o powierzchni 133 m2 zbudowany jest w podwyższonym standardzie developerskim dla ...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 260 000 PLN (9 545 zł/m2)

6
1
132 m2
2024
15776977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25724785 15776977 Na sprzedaż mamy zabytkową kamienicę w samym centrum Poznania, tuż przy Starówce!MOŻNA TEŻ KUPIĆ POJEDYŃCZE (OK. 40M2) APARTAMENTY - CENA: 13 600 ZŁM2    ( STAN DEVELOPERSKI )Obiekt za zgodą konserwatora zabytków jest obecnie remontowany. Każde piętr...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 100 000 PLN (13 667 zł/m2)

11
-
300 m2
1790
15875459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27525518 15875459 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy zlokalizowany w sercu Pleszewa, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opis nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: ok. 260 m².Liczba kondygnacji: 3.Lokalizacja: centrum...

Pleszew (Wielkopolskie, gm. Pleszew)

830 000 PLN (3 458 zł/m2)

8
1
240 m2
2003
15894762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948611 15894762 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z wyjatkową ofertą sprzedaży dwóch sąsiadujacych domów w miejscowości Drzewce, gm. Zagórów, powiat słupecki, woj. wielkopolskie. Nieruchomości sąsiadują z terenami Nadwarciański...

Zagórów (Wielkopolskie, gm. Zagórów)

899 000 PLN (4 086 zł/m2)

11
-
220 m2
1975
15872328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490363 15872328 Dom z duszą i dużym ogrodem Poznań, Świerczewo 721 m² działkiZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu położonego na poznańskim Świerczewie, w sąsiedztwie zielonych Szachtów.To nieruchomość dla osób, które szukają domu z chara...

Poznań (Świerczewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (6 186 zł/m2)

5
1
210 m2
1956
15877666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576016 15877666 Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż - Piła, Motylewo 181,53 m² parter + poddasze użytkowe prywatna strefa SPA Jeśli szukasz domu, który nie jest „kolejnym podobnym projektem”, ale przemyślaną, fun...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 449 000 PLN (8 006 zł/m2)

6
-
181 m2
-