• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 216

14129185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 103910 14129185 MALOWNICZA DZIAŁKA BLISKO JEZIORA STRYKOWSKIEGO, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora i dziewiczej zieleni. Polecamy pod długoterminową inwestycję.klasyfikac...

Rybojedzko (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

451 880 PLN (110 zł/m2)

-
-
4108 m2
-
13601593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98422 13601593 Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. DZIAŁKA o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina BUK. Idealna pod dom parterowy z garażem 2 stanowiskowym , lub dom 2 lokalowy.W...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

156 240 PLN (181 zł/m2)

-
-
864 m2
-
13380648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88569 13380648 Działka inwestycyjna o powierzchni 39 969 mkw położona w Kobylnikach, gmina Rokietnica niedaleko Tarnowa Podgórnego - o powierzchni 4 ha.Nowe warunki zabudowy - w trakcieDziałka posiada WZ z 2009 dla budowy 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

4 157 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
39969 m2
-
13041569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86857 13041569 Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja, hacjenda, ranczo.Dla terenu został wywołany MPZP. Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

618 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10300 m2
-
14674278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25102 14674278 Teren 2453 mkw podzielony na 3 działki !Teren pod zabudowę jednorodzinną położony w Borkowicach koło Mosiny. Działka położona w cichej okolicy miejscowości, z łatwym dojazdem, ok. 5 km od centrum Mosiny. Działka w kształcie prostokąta, Zgodnie z MPZP...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

735 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
2452 m2
-
13566676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23395 13566676 Mamy w ofercie też inne powierzchnie , zapytaj !DOPIEWO, WIEŚ LISÓWKI, POWIERZCHNIA 2,83 haNieruchomość gruntowa w części o przeznaczeniu rezydencjonalnym i częścią lasu, położona w urokliwej spokojnej lokalizacji wsi Lisówki. Powierzchnia całości te...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

947 100 PLN (33 zł/m2)

-
-
28276 m2
-
12008760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23307 12008760 DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA, DYMACZEWO NOWE Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W okolicy nowa zabudowa jednorodzin...

Dymaczewo Nowe (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1195 m2
-
15755960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25237391 15755960 Oferujemy na sprzedaż teren o powierzchni ok 25000 mkw położony w urokliwej miejscowości wiejskiej Kiączyn gminie Kaźmierz, obszar złożony jest  z kilku działek geodezyjnych przeznaczonych, zgodnie z obowiązujących MPZP z 2012 r pod zabudowę jednorod...

Kiączyn (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

3 125 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15619145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22579250 15619145 Polecamy świetny teren dla dewelopera, inwestora, zabudowa mieszkaniowa lub usługowa ( MNU) ( 14 segmentów w zabudowie 2 lokalowej )Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,0123 ha, położona w Mosinie Krosinko, w spokojnej lokalizacji bezpoś...

Krosinko (Wielkopolskie, gm. Mosina)

4 990 000 PLN (488 zł/m2)

-
-
10231 m2
-
15474107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19374658 15474107 Marzysz o idealnej lokalizacji pod wymarzony dom ?zobacz! działka blisko terenów zielonychOferujemy wyjątkowo pięknie położoną działkę w otulinie terenów leśnych w miejscowości Pokrzywnica gminie Dopiewo obręb Więckowice o powierzchni 3272 mkw, Teren...

Pokrzywnica (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 550 000 PLN (474 zł/m2)

-
-
3272 m2
-
15446900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18760171 15446900 WYJĄTKOWA DZIAŁKA POD REZYDENCJĘ Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORADziałka o powierzchni 2 336 m² pod rezydencję z linią brzegową ok 45 m położona w urokliwej miejscowości w Rosnówku gminie Komorniki, Teren posiada piękny widok na jezioro i otaczającą naturę. ...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 650 000 PLN (706 zł/m2)

-
-
2336 m2
-
15424996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268729 15424996 Unikatowa widokowa działka, położona praktycznie na granicy Swarzędza i GruszczynaDziałka o powierzchni 2400 mkw, znajdująca  się w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu, jednocześnie tuż przy rozwiniętej strefie miejskiej doskonale skomunikowanej z Poz...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

680 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
2500 m2
-