• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 123

15854168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Rataje 27070423 15854168 Mieszkanie z potencjałem, 35m2 + piwnica, spokojna okolica, Rataje k. ChodzieżyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2, położone w spokojnej miejscowości Rataje, w niedalekiej odległości od Chodzieży.Nieruchomość znajduje się na pierwsz...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

175 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
1
45 m2
-
15863794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27256634 15863794 Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej!OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim (w pobliżu ronda Rataje).Doskonała lokalizac...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
43.7 m2
1968
15877916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27585311 15877916 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu – w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat łazarskiej zabudowy, przestrzeń oraz doskonałą lokaliz...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (10 638 zł/m2)

3
-
84.6 m2
1940
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15890593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879794 15890593 Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego, które umiejętnie łączy historyczny charakter z nowoczesnym wykończeniem. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z duszą. Mieszkanie ma 2 pokoje i powierzchnię ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (11 829 zł/m2)

2
1
76 m2
1930
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15872324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490243 15872324 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Złotowie. Lo...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

299 000 PLN (5 537 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15754247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25229269 15754247 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Chodzieży: - powierzchnia: 59,86 m2 - układ: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielnie WC, przedpokój - okna: PCV panor...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

3
-
59 m2
1991
15883396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort i panorama 4 pokojowe mieszkanie Piła 27675081 15883396 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości dostosowania prz...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (5 125 zł/m2)

4
1
80 m2
1980