• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, OS. ZIELONA DOLINA - I PIĘTRO, BALKON Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m² , zlokalizowane przy ul. Światowida w Pile - na spokojnym i zielonym osi...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15818250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599337 15818250 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 47,31 m2 Piła, ul. Ofiar Ka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

473 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15867213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27339495 15867213 Przytulne 2 pokoje po remoncie Serce Złotowa, widok i wygoda!Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki?Na sprzedaż oferujemy jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,55 m², położone na...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

337 000 PLN (6 018 zł/m2)

2
1
56 m2
1970
15890992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27884193 15890992 Gorąco polecam, do kupienia 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , blisko tramwaju GłogowskaHetmańska, znajdujące się na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość mieści się na 1. piętrze bloku położonego przy ul. Chociszewskiego 22 . L...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

330 000 PLN (11 379 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15887521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784887 15887521 Szukasz mieszkania, które chcesz wyremontować pod siebie? Ważne są dla Ciebie dodatkowe pomieszczenia typu garaż, piwnica i pomieszczenia gospodarcze? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! OSA Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 48 ...

Wólka (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

239 000 PLN (4 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15890567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879383 15890567 Na sprzedaż mieszkanie po remoncie:- nowa instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią i bezpiecznikami- ładny parkiet po cyklinowaniu + nowe listwy przypodłogowe- wszystkie ściany i sufity po szpachlowaniu, przemalowane na biało- łazienka i kuchnia got...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

579 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
52.02 m2
1970
15885358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727124 15885358 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 2 piętrze przy ul. Słowackiego 22 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 w tym:-pokój ok. 21 m2,-pokój ok. 14,3...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15742096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24984419 15742096 Na sprzedaż: Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - 54,20 m² - ul. Gdańska, Jastrowie Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,20 m² , zlokalizowane w centrum Jastrowia, przy ul. Gdańskiej. ...

Jastrowie (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

279 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15873195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513562 15873195 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, Trzcianka, os. 30-lecia 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej i gotowej do zamieszkania — z możli...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
5455 m2
1970
15366687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16931426 15366687 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W STRZELCACH GM. CHODZIEŻ Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni użytkowej 61,36 m 2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 17,64 m 2 oraz piwnicą o pow. 11,70 m 2 i garaż...

Chodzież (Strzelce) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

188 000 PLN (3 082 zł/m2)

3
-
61 m2
1970
15857349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27120266 15857349 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ !!! Kupujący nie płaci prowizji ani poda...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

440 958 PLN (7 349 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905