• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
12826407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85854 12826407 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0009), parter, o pow. 75,20 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 28,17 m2, sypialnia 1 o pow. 14,33 m2, sypialnia 2 o pow.10,91 m2, łazienka o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 900 PLN (7 465 zł/m2)

3
-
75 m2
2021
12919955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86208 12919955 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2A.0.02) o pow. 66,02m2, parter, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (24,12 m2), sypialnia 1. (11,60m2), sypialnia 2.(9,56m2), ł...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

389 518 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
66 m2
2019
12826397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 85853 12826397 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 2 pokojowe (DD0448), piętro 4, o pow. 45,85 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,74 m2, sypialnia o pow. 13,31 m2, łazienka o pow. 4,39 m2, komunikacja o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

352 600 PLN (7 836 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15889463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 9 452 zł/m² | 4 pokoje | Grunwald 27851009 15889463 Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na przestronny (68,66 m²), 4-pokojowy apartament M29 w inwestycji Lofty...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (9 544 zł/m2)

4
1
68 m2
-
15893553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913856 15893553 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,63 m², usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2021roku, położonym na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: sypialni o powierzchni ok. 8 m², korytarza o pow. 4,83 m² z pojemną sza...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

370 000 PLN (8 810 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15830285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26667491 15830285 Oferujmy na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,93 m², usytuowane na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej w Kole. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Sk...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15822069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580594 15822069 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Kole przy ul. Sienkiewicza. Powierzchnia: 39,01 m² 3 piętro Centrum miasta - wszędzie blisko! Układ pomieszczeń: 2 odrębne, ustawne pokoj...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

245 000 PLN (6 282 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15822004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580565 15822004 Na sprzedaż mieszkanie - Koło, ul. Zawadzkiego Parter, powierzchnia 37,23 m² Nowoczesny i funkcjonalny układ: ➡️ Korytarz ➡️ Przestronna sypialnia (11 m²) ➡️ Salon z aneksem kuchennym ➡...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15891301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE Z GARAŻAMI I DZIAŁKAMI PRZYBYCHOWO 27894427 15891301 Mieszkanie 2 pokoje z działką, duży garaż, piwnica, Na sprzedaż przytulnie i gustownie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m², z piwnicą oraz przynależną działką z garażami.Położone na parterze w dwupiętrowym bloku w miejscowości Przy...

Przybychowo (Wielkopolskie, gm. Połajewo)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1972
15765033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z garażem w cenie ! 25461339 15765033 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Klimatyczne mieszkanie z garażem w cenie - Konin, ul. Janowska 4NOWA, NIŻSZA CENA - TANIEJ O 15 000 ZŁ CENA OSTATECZNA Na sprzedaż przytulne, własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą,...

Konin (Wielkopolskie, gm. Konin)

125 000 PLN (3 378 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15872152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486004 15872152 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku przy ul. Szkolnej 12 w Złotowie. To idealna propozycja dla pary, małej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem.NA...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

2
1
52 m2
1970