• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15887524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Kameralna inwestycja | Grunwald 27784922 15887524 Szukasz mieszkania, które daje poczucie prywatności, a jednocześnie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? Budynek B2 w Loftach Grunwaldzka to kameralna przestrzeń - tylko 15 lokali w całym budynku! Mieszkanie M3 oferuje 2 pokoje z zachodnią e...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

463 608 PLN (14 488 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15891427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897058 15891427 Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z dodatkową przestrzenią i zielonym otoczeniem - Piła, Kalina Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Piły. To miejsce docen...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15884444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksus w kamienicy z concierge | w sercu Poznania 27702916 15884444 Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.Piekary Residence to miejsce, gdzie historyczna architektura spotyka ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

999 000 PLN (16 377 zł/m2)

3
1
61 m2
1920
15888283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27807124 15888283 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej?Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m², zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie, w odleg...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15819733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620408 15819733 os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla rodziny, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: -...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (7 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15891225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893007 15891225 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnego i stylowego mieszkania, zlokalizowanego w samym sercu Poznania, przy ul. Masztalarskiej 6. To propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, historyczny klimat oraz komfort życia w centru...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

975 000 PLN (13 302 zł/m2)

3
1
73.3 m2
-
15888620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27818558 15888620 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15891122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887921 15891122 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Poznań, Piątkowo (ul. Znanieckiego)Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego, jasnego i dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Piątkowie, przy ul. Floriana Zna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (11 497 zł/m2)

2
1
52.1 m2
2000
15889971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27865566 15889971 Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie położone w bloku przy ul. Bolesława Krzywoustego w Złotowie. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokum w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy.Wnętrze i standa...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

2
-
47 m2
1968