• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15870916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27445883 15870916 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem – Złotniki (Suchy Las) Osiedle Grzybowe.Polecam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone w prestiżowej i spokojnej części Złotnik (Suchy Las). Nieruchomość ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

830 000 PLN (13 629 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2000
15855989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27082200 15855989 Nowoczesne mieszkanie 67,25 m² - Margonin Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,25 m² , położone w Margoninie w zadbanym budynku z 2021 roku. To idealna propozycja dla osób szukających ...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

495 000 PLN (7 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2021
15889565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27853036 15889565 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie na oś. Przemysława II, parking dla mieszkańców bloku. W pobliżu biedronka, sklepy, bank, szkoła. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wyn...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

195 000 PLN (5 735 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15271058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14352797 15271058 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w stylowej kamienicy z 1938 r. - Centrum Piły - 91,97 m² Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,97 m² , usytuowane w przedwojennej kamienicy w sercu Piły, przy ul. Śr&a...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 385 zł/m2)

3
-
91 m2
-
14698005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15573 14698005 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,27m2 pokoje o pow. 10...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 459 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
14718450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15581 14718450 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 60,42m2, I piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 28,74m2+9,63m2+9,68m2 ła...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

543 780 PLN (9 063 zł/m2)

3
-
60 m2
2022