• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15882189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658147 15882189 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 68,05 m² Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 809 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15882529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27667104 15882529 os.Leśne,2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchn...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15888691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820826 15888691 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15888491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814533 15888491 NOWE MIESZKANIA - STAN DEWELOPERSKI, PIŁA - OSIEDLE GÓRNE Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Kupujący nie płaci prowizji! Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. P...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

576 000 PLN (9 143 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15888490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814534 15888490 MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: Piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m² Cena: [Proszę podać cenę] Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania mieszczącego się w willi, kt&...

Piła (Kalina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (5 620 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15841906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26801941 15841906 Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury?Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36 m², położonego na I piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowan...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

450 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15884374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z garażem 27700160 15884374 Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m², położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i cichej części Złotowa. Budynek wyposażony jest w windę oraz monitoring, co z...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

520 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
1
84 m2
2019
15838643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26732988 15838643 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej?Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47,6 m², zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie, w odl...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

435 000 PLN (9 139 zł/m2)

3
1
47.6 m2
1976
15680861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23837489 15680861 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY, BLISKO CENTRUM Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,14 m2, zlokalizowane na popularnym osiedlu w Chodzieży, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lok...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

330 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
60 m2
1986