• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15771958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25597458 15771958 PIŁA CENTRUM al. Wojska Polskiego Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu: - funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne - łatwo można przywrócić pierwotny 3 pokojowy układ mieszkania - d...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15807739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378457 15807739 MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany prywatny ogród z drewnianą altaną, kostką bruko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (6 056 zł/m2)

3
-
71 m2
-
15887739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792170 15887739 Piła os. JADWIŻYN ul. Śniadeckich - "końcówka" Lokal mieszkalny o powierzchni 62,90 m.kw. usytuowany na II piętrze: - 3 pokoje - balkon typu LOGGIA - II i ostatnie piętro w kameralnym bloku - budynek z lat dziewięćdziesi...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

495 000 PLN (7 984 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15611642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22433949 15611642 Przestronne mieszkanie z ogrodem - Wągrowiec, ul. Rogozińska Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji - przy ul. Rogozińskiej w Wągrowcu. To propozycja dla osób, które poszuku...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15699212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24162527 15699212 DUŻE MIESZKANIE W WĄGROWCU PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO MIESZKANIE W CENTRUM WĄGROWCA NA SPRZEDAŻ Powierzchnia gruntu: 426m 2 Powierzchnia całkowita pomieszczeń: 156m 2 Mieszkanie znajduje się w budynku mieszkalno-użytkowym w Wągrowcu, w samy...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

315 000 PLN (3 424 zł/m2)

1
-
92 m2
-
15779441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25777354 15779441 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Zamość w Pile. Prezentujemy ciekawą nieruchomość, na którą składa się: - lokal mieszkalny - APARTAM...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15885717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739794 15885717 Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia się. Idealna propozycja dla osób ceniących dostęp do wła...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
93 m2
2012
15687832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23974936 15687832 Na sprzedaż mieszkanie 46 m 2 - 3 pokoje - centrum Chodzieży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m 2 , zlokalizowane w samym centrum Chodzieży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

229 000 PLN (4 978 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15887029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773611 15887029 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CHODZIEŻY Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania - to ta oferta jest dla Ciebie !! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu przy ulicy Kaczorowskiego. Mieszkanie zostało...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

399 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
-
64 m2
1997
15298041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15127416 15298041 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W BUDZYNIU Przedmiotem sprzedaży jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 54,12 m 2 , położony na I piętrze kamienicy z osobnym wejściem. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 roku i w pełni umeblowan...

Budzyń (Budzyń) (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

309 000 PLN (5 722 zł/m2)

2
-
54 m2
-
14652247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156335 14652247 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA III PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchnia ...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

223 160 PLN (5 722 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15871280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27461534 15871280 BEZCZYNSZOWE 78 m² Z OGRÓDKIEM - PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ DOKOŃCZYSZ PO SWOJEMU Trzcianka, ul. Konarskiego Są mieszkania, w których płacisz za czyjś gust. I są takie, w których możesz stworzyć wszy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

4
-
66 m2
1970