• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15803377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26293976 15803377 Gotowiec inwestycyjny 32 m² ogródek niskie koszty Trzcianka Są nieruchomości, które się ogląda…i są takie, które po prostu się kupuje. To mieszkanie należy do tej drugiej kateg...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

185 000 PLN (5 781 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15539355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20811559 15539355 Mieszkanie czekające na Twoją wyobraźnię! Czarnków Mieszkanie o powierzchni 49,50 m² , położone w doskonałej lokalizacji, w nowoczesnym budynku łączącym funkcję mieszkalną i usługową. To idealna propozycja dla os&...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

289 000 PLN (5 898 zł/m2)

2
-
49 m2
2011
15829012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626037 15829012 Czarnków, ul. Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie 53,29 m² Zapoznaj się z ofertą przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 53,29 m² , położonego na 2. piętrze (poddasze z praktycznymi ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
-
53 m2
2019
15830761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26678425 15830761 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w miejscowości Stajkowo , w gminie Lubasz, powiat czarnkowsko-trzcianecki (woj. wielkopolskie). Lokal o powierzchni 90,66 m² znajduje się na pierwszym p...

Stajkowo (Wielkopolskie, gm. Lubasz)

349 000 PLN (3 878 zł/m2)

4
-
90 m2
1990
15813326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26560663 15813326 OBNIŻKA CENY !!!! NA SPRZEDAŻ - MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA II PIĘTRZE W BLOKU, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 62,29m2, położone na II piętrze w bloku z zasobów SM "Piast&q...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

289 000 PLN (4 661 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15848427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26937533 15848427 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części miasta - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie położone w kameralnym, niskim bloku (tylko dwa piętra), w otocze...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15887430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783381 15887430 Kawalerka o powierzchni 26 m² Piła ul. Bydgoska Układ pomieszczeń: - jasny salon z aneksem kuchennym - łazienka z WC - korytarz - balkon, Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystkie inst...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 900 PLN (11 535 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15778468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25752250 15778468 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Istnieje możliwość dokupienia GARAŻU pod budynkiem za kwotę 70 000z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (8 557 zł/m2)

4
-
70 m2
2007
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Kawalerka z opcją 2 pokoi 24280500 15705493 Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. StaszyceDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszyce. Istnieje możliwość...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1987
15764340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25446058 15764340 Mieszkanie 2 pokojowe po metamorfozie - w kamienicy Mieszkanie o pow. użytkowej 47,10 m² położone jest na II - ostatnim piętrze kamienicy z 1914 roku. Lokal został niedawno wymalowany na biało, wstawiono również nowe dr...

Krzyż Wielkopolski (Krzyż wielkopolski) (Wielkopolskie, gm. Krzyż Wielkopolski)

200 000 PLN (4 255 zł/m2)

2
-
47 m2
1914
15843810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814159 15843810 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,40 m² Balkon Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile . Lokal stanowi doskonałą propozycję zar&oacu...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (8 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-