• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 131

14652210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156334 14652210 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA III PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchnia lo...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

278 040 PLN (5 674 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
14652212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156331 14652212 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchni...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

279 216 PLN (5 698 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
14651330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156095 14651330 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA III PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM , KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! BLOK Z WINDĄ...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

317 100 PLN (6 098 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
14649501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 155805 14649501 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM , KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! BLOK Z WI...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

349 972 PLN (5 833 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15494670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19819023 15494670 NOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - WYKOŃCZONE POD KLUCZ W NOWYM BLOKU W MARGONINIE Oferujemy lokal mieszkalny z ogródkiem w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 39,54 m 2 usytuowany na PARTERZE w nowym bloku. Ogródek o pow. około 26 m 2 ...

Margonin (Margonin) (Wielkopolskie, gm. Margonin)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15224194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13166630 15224194 DUŻY LOKAL MIESZKALNY W CENTRUM MIASTA Na sprzedaż duży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 174,05 m 2 usytuowany na I piętrze w budynku w w centrum miasta. Znaczna część pomieszczenia to otwarta przestrzeń, kuchnia i łazienka...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

650 000 PLN (3 736 zł/m2)

1
-
174 m2
1999
14652237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156340 14652237 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA II PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchnia l...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

277 144 PLN (5 656 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
15060898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 8597878 15060898 NA SPRZEDAŻ LEWY I PRAWY SEGMENT BLIŹNIAKA W RATAJACH (GMINA CHODZIEŻ) Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, bez podpiwniczenia z 2 miejscami postojowymi na działce oraz ogródkiem przydomowym o pow. 348 m 2 . Nieruchomość oddan...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

683 650 PLN (5 650 zł/m2)

5
-
121 m2
2024
14652242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156337 14652242 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA II PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchnia...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

277 872 PLN (5 671 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
14652206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 156329 14652206 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA III PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I WSPÓLNĄ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W MARGONINIE. Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC !!! Powierzchnia loka...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

278 040 PLN (5 674 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905