• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15885901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743641 15885901 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Września, ul. SłowackiegoSzukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania? Ta oferta może być ideal...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

329 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15660408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23463586 15660408 NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 m 2 Jeżeli szukasz działki w Pile, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom d...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1934
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15885274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721853 15885274 W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacj...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

739 000 PLN (11 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15852832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27041767 15852832 Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w urokliwej, zielonej okolicy Dąbrówki koło Poznania idealne dla rodzin ceniących komfort i bliskość natury. Mieszkanie położone jest na 1-wszym piętrze dwulokalowego budynku (na p...

Dąbrówka (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
2006
15849988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984208 15849988 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 769 PLN (11 840 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15578036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21719803 15578036 Sprzedaż nowego mieszkania w FAŁKOWIE w stanie deweloperskim położone w budynku wielorodzinnym (16 mieszkań w budynku).  Mieszkania oddane do użytku. Budynek wykonany wg projektu Dom Nad Bulwarem 23. Świetna lokalizacja -  do stacji PKP ok. 600 m (cz...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

372 515 PLN (6 535 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15578035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21719801 15578035 Sprzedaż nowego mieszkania w FAŁKOWIE w stanie deweloperskim położone w budynku wielorodzinnym (16 mieszkań w budynku).  Mieszkanie oddane do użytku. Budynek wykonany wg projektu Dom Nad Bulwarem 23. Świetna lokalizacja -  do stacji PKP ok. 600 m (cz...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

351 696 PLN (6 896 zł/m2)

2
1
51 m2
2025
15849986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984209 15849986 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

492 450 PLN (10 705 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15806965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26357052 15806965 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji!   Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widok...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

917 363 PLN (12 921 zł/m2)

4
-
71 m2
2025