• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15718710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24556015 15718710 Kontakt: tel 791 444 630 Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia) w wysokim standardzie części wspólne budynku. Mieszkanie o pow.43,83...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

561 024 PLN (13 047 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15710364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24375137 15710364 Sprzedaż nowego mieszkania w FAŁKOWIE w stanie deweloperskim położone w budynku wielorodzinnym (16 mieszkań w budynku).  Mieszkanie oddane do użytku. Budynek wykonany wg projektu Dom Nad Bulwarem 23. Świetna lokalizacja -  do stacji PKP ok. 600 m (cz...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

351 696 PLN (6 896 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15850612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26999973 15850612 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15858975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27160226 15858975 2-POKOJE - MIESZKANIE - CHODZIEŻ, UL. CZECHOWSKIEGO Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w centrum Chodzieży, przy ul. Czechowskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze budynku. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

210 000 PLN (5 122 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15884706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27709567 15884706 Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej części miasta, w otoczeniu zabytkowej zabudowy i wąskich uliczek, niedaleko Jeziora Swarzędzkiego i terenów zielonych. Kamienica przy ulicy Zamkowej przeszła rewitalizację, która obejmowała odnowienie elewacji, m...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

339 000 PLN (9 162 zł/m2)

1
1
37 m2
1910
15829504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26629268 15829504 Mieszkanie z ogrodem-alternatywa dla domu CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 76 m2. Cena sprzedaży wynosi 340,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1980r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe...

Wyciążkowo (Wielkopolskie, gm. Lipno)

340 000 PLN (4 474 zł/m2)

3
-
76 m2
1980
14974612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5899404 14974612 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam bardzo przytulne mieszkanie, wymagające odświeżenia, które położone jest na pierwszym piętrze, w stylowej prz...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (7 945 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15806501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26338058 15806501 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: Michał Godziewski tel. 601727222 Polecamy mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, w ocieplonym bloku na Os. Jagiellońskim. Lokal jest bardzo jasny i prz...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

360 000 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
61 m2
1978
15829341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591252 15829341 0% prowizji od Kupującego. Całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Polecam do sprzedaży mieszkanie  znajdujące się w budynku, który przeszedł rewitalizację. Budynek jest trzypiętrowy i znajduje się przy ulicy Westerplatte, a sam lokal ...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

340 000 PLN (6 939 zł/m2)

2
1
49 m2
1985
15648466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23262397 15648466 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający 0%. Polecam mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, znajdujące się w budynku czterolokalowym w Połażejewie. Mieszkanie składa się z: - kuchni 12,6 m2 - salonu 15,3 m2 - łaz...

Połażejewo (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

229 000 PLN (6 026 zł/m2)

1
-
38 m2
1970
15872081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485320 15872081 Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego RynkuNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary 62. Lokal znajduje się w suterenie, jednak posiada pełnowy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

279 000 PLN (10 608 zł/m2)

1
-
26.3 m2
1900
15884142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do objęcia od zaraz. Możliwość założenia księgi wieczystej. os. Czecha 27695545 15884142 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,2 m², położone na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku na zielonym i bardzo dobrze zagospodarowanym os. Czecha na Ratajach w Poznaniu.Budynek po pełnej termomodernizacji, co ...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), os. Czecha 44

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976