• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 122

15590409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21978466 15590409 Mieszkanie na sprzedaż, nowe budownictwo, 2 pokoje, parter, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym z windą, monitorowanym. Mieszkanie o powierzchni 43,31 m2., składające się z: ...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15671001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23661233 15671001 Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, wysoki parter, spokojna okolica, Ostrów Wielkopolski, ul. Strzelecka. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej części miasta? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż...

Ostrów Wielkopolski (Strzelecka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

420 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15517042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20302710 15517042 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, III piętro, po remoncie. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na trzecim piętrze bloku w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. Jest ...

Ostrów Wielkopolski (Królowej jadwigii) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

265 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15119507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10276309 15119507 A MOŻE MIESZKANIE 5 POKOJOWE5 POKOJOWY, 2-POZIOMOWY APARTAMENT, PUSZCZA ZIELONKA, PLAŻA TROPIKANA, CZERWONAK, OWIŃSKA,5 pokojowy dwupoziomowy apartament położony w uroczej lokalizacji miejscowości Owińska. Piękny widok, woda, spokój, za rogiem Puszcz...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

569 000 PLN (6 185 zł/m2)

5
1
92 m2
2025
15476716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19417277 15476716 Widokowy apartament  z tarasem 32 mkw,  miejscami postojowymi - w hali garażowej i naziemneWyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej z 2017 roku cechuje się wysokim st...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 000 PLN (16 413 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15411601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940249 15411601 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osi...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

511 000 PLN (8 810 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15411547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940218 15411547 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osie...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

459 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024
15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15059609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8555447 15059609 UWAGA! MOŻESZ KUPIĆ WYKOŃCZONE POD KLUCZ I WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚMamy jeszcze w ofercie mieszkania  (5 POK-  115 mkw, 4-5 POK- 92,6 mkw) - zapytaj!MIESZKANIE 4- 5 pok, Z WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO PUSZCZY, MIEJSCE PARKINGOWE...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

6
2
92 m2
2023
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023