• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15879032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27605785 15879032 Przestronne mieszkanie z piwnicą, ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym i garażem w Smogulcu Mieszkanie o pow. 68,8, składa się z: Salonu 19m 2 - w cenie zostaje kanapa narożna, ława kawowa, stół + 6 krzeseł oraz zes...

Smogulec (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

247 000 PLN (3 632 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15876410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27536942 15876410 Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, Zamość 81,9 m² • 3 pokoje • 1 piętro • 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą — takim, które od progu otula atmosferą starej...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

520 000 PLN (6 420 zł/m2)

3
-
81 m2
1931
15877509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570989 15877509 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Pile, na Zielonej Dolinie! Stylowe, przestronne i gotowe do zamieszkania. Zapraszamy na Drzwi Otwarte 23 kwietnia (czwartek) godz.: 16:00-18:00 Przedstawiamy ofertę sprzedaży k...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

439 000 PLN (10 707 zł/m2)

2
-
41 m2
2020
15875080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525502 15875080 Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, kt&am...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 511 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15868040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27363410 15868040 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe z budynkiem gospodarczym Trzcianka, ul. 27 Stycznia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 66,50 m² , położone na parterze kameralnej, 2-kondygnacyjnej kamienicy (tylko 4 lokale) w Trzcianc...

Trzcianka (Trzcianka) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

320 000 PLN (4 848 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15877144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562390 15877144 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - WĄGROWIEC, UL. PIASKOWA 3 POKOJE NA PARTERZE Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,06m² , zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. Piaskowej w Wągrowcu. Idealna propozycja dla rodziny, pa...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

499 000 PLN (7 677 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15878107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe. Poznań os. Chrobrego 27588301 15878107 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką – nie z ekipą remontową.MIESZKANIEFunkcjonalny układ sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pary ceniącej ...

Poznań (Poznań-Stare Miasto), Chrobrego

720 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
2
66 m2
1980
15796661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26123078 15796661 Mieszkanie z klimatem w centrum Chodzieży Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,39 m² , położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Do mieszkania przynależy również...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

199 000 PLN (3 373 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15782445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25843034 15782445 Urokliwe mieszkanie w kamienicy z ogrodem - centrum Jastrowia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 81,5 m2 położone w samym sercu Jastrowia. To idealna propozycja dla rodzin, które cenią sobie przestrzeń, wygodę i dostęp do miejskich udogodnień...

Jastrowie (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

299 000 PLN (3 691 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15835833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* 2 Pokojowe mieszkanie 60m2 Kozielsko 26704899 15835833 Mieszkanie w domu dwulokalowym z odrębną księgą wieczystą.Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 76,34 m2 w malowniczej okolicy blisko lasów, łąk i plaży.Mieszkanie przeszło niedawno remont, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania. Ła...

Kozielsko (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

210 000 PLN (2 763 zł/m2)

2
1
76 m2
1970
15779784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788965 15779784 Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 460,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na parterze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny, balk...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
1995
15756320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25250439 15756320 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone w wysokim standardzie. Blok, 2 piętro Układ mieszk...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

338 000 PLN (9 135 zł/m2)

2
-
37 m2
-