• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15793879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050289 15793879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie PREMIUM (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą (20m2), położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z 200...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (11 171 zł/m2)

3
-
76 m2
2000
15881324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje 57 m2 w centrum Lubonia 27628157 15881324 Funkcjonalny i przestronny lokal o powierzchni 57,25 m², położony w Luboniu przy ul. Wschodniej, na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku (cegła) wyposażonym w windę.Lokal...

Luboń, Wschodnia

450 000 PLN (7 860 zł/m2)

2
1
57.25 m2
2018
15780545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25805448 15780545 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU PODZIEMNYM Nieruchomość znajduję się na Osiedlu Górnym na ul. Mickiew...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

739 000 PLN (9 012 zł/m2)

4
-
82 m2
2019
15863584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27252446 15863584 WYJĄTKOWO KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMOŚCIU !!! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze d...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15824360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26617469 15824360 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM!!! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku mieszkalnym na ul. Lotniczej! Mieszkanie zos...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

659 000 PLN (9 551 zł/m2)

4
-
69 m2
2021
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15865341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27294930 15865341 KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Lelewela. Mieszkanie bardzo jasne, na I piętrze ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 324 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15860625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182890 15860625 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m², położone na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku w spokojnej części Skoki, w otoczeniu lasów i jezior.To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę oraz dobrą komunikacj...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

349 000 PLN (8 579 zł/m2)

2
-
40.68 m2
2020
15702057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 58 mkw. Jabłkowo 24228831 15702057 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 58 m² - po remoncie. Oferujemy na sprzedaż ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w spokojnej okolicy, w bloku w pobliżu miasta Skoki. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.W skład mieszkani...

Jabłkowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

280 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15845147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853447 15845147 Sprzedaż Bezpośrednio!!! BRAK PODADTKU PCC , BRAK PROWIZJI Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu  miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy apartament na Górnej Wildzie, Wystawa okien od strony płónocno...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
-
47 m2
2025
15871165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27458664 15871165 Gowarzewo koło Poznania - ul.Śnieżna  pełna infrastruktura : markety , Żabka , szkoła , przedszkole itp  nowoczesny apartament o pow. 62,60 m2 ( 2021r budowy )  parter : dwie sypialnie , salon połączony z aneksem kuchennym , pomieszczenie gospodarcz...

Gowarzewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
2021
15792991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26029048 15792991 UWAGA : udział 12 w mieszkaniu !  brak możliwości zaprezentowania oferty !  Poznań, Winogrady , os. Przyjaźni  3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon ,  cena za udział : 119 000  tys zł  wolne : od zaraz  Kontak...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

119 000 PLN (2 532 zł/m2)

3
1
47 m2
1972