• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 1 130

15821573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612622 15821573 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Piła - Zielona Dolina OBNIŻKA CENY: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m² , z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

555 000 PLN (10 278 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15846859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26896598 15846859 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja PO GENERALNYM REMONCIE , PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Balkon i piwnica OPIS POMIESZCZEŃ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15883362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674910 15883362 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m² położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej – jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary Rynek. W najbliższym sąsiedztwie: - kawiarnie, restauracje, galerie sztuki,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (10 850 zł/m2)

3
1
54.38 m2
2025
15882850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673459 15882850 Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych i ponadczasowych tonacjach. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 43,80 m....

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (9 047 zł/m2)

2
-
43 m2
1998
15866710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27326812 15866710 Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 3 piętrze. Mieszkanie jest jednopozio...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

399 000 PLN (6 045 zł/m2)

3
-
66 m2
1980
15882416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27663543 15882416 Piła - centrum ul. 11-go Listopada Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m.kw. usytuowany na I piętrze: - 3 pokoje - jasna i oddzielna kuchnia - I piętro w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy - tylko po dwa mieszkania na kondygnacji - i tyl...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15772877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25622426 15772877 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura: furman24.pl Klimatyczne 2-pokojowe mieszkan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15882034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655562 15882034 Mieszkanie 2-pokojowe 35,29 m2 Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 35,29 m² z...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15881030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620648 15881030 Parterowe mieszkanie bez barier z dużym ogródkiem - Dzierzążenko, gm. Złotów Powierzchnia użytkowa: ok. 6,,78 m² Poziom: parter (brak jakiegokolwiek schodka przy wejściu) Ogródek: prywatna przestrzeń zielona Status: bezczynsz...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

589 000 PLN (9 349 zł/m2)

3
-
63 m2
2023
15881721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645568 15881721 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku z windą na 3 piętrze. Posiada przestronny korytarz z zabudową wnękową oraz bal...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 000 PLN (9 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15598028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22132213 15598028 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 682 501 PLN (4 793 zł/m2)

2
-
351 m2
-
15881527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27636283 15881527 Sprzedam mieszkanie na ulicy Potworowskiego w Kępnie.3pokoje z aneksem kuchennym ,mieszkanie narożne na parterze z małym ogródkiem..Mieszkanie wyposażone w skrytkę w pięć podłogowe ogrzewanie elektryczne rolety i klimatyzację.Kontakt: Janusz Blabuś t...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

425 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
-
50 m2
2024