• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 259

15866949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27332538 15866949 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900
15824569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643855 15824569 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Poznaniu na Wildzie przy ulicy Kilińskiego.Ulica Kilińskiego uzyskała finansowanie oraz pozwolenie na budowę polegające na rewitalizacji ulicy , czyli wymianie nawierzchni ulicy , wy...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (14 516 zł/m2)

2
-
31 m2
1900
15866937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie od zachodu| 3 pok+ balkon. 27331743 15866937 Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem — wszystko jest ustawne i łatwe do urządzenia. Przestronny doskon...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15866930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27331738 15866930 Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może chcesz prowadzić biznes i mieszkać w jednym miejscu?Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu położonego przy ul. Łaziennej w Mosinie. To propozycja dl...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 295 000 PLN (7 172 zł/m2)

3
-
180.57 m2
2023
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15728122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24734072 15728122 Szukasz przestronnego domu w doskonałej lokalizacji, z dużym ogrodem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki?Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży – dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m² położony na zadbanej działce o pow. 899 m² we Wrześni...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

849 000 PLN (4 717 zł/m2)

6
2
180 m2
1970
15861667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27209061 15861667 Wyjątkowy dom z potencjałem przy ul. Garncarskiej w Złotowie Szukasz miejsca, które stanie się bezpieczną przystanią dla Twojej rodziny, a może przestrzeni, która pozwoli połączyć życie prywatne z zawodowym? Ta oferta przy ulicy Garncarskiej to pr...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

829 000 PLN (4 024 zł/m2)

7
-
206 m2
-
15785325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872940 15785325 Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod inwestycję Szczegóły nierucho...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

259 000 PLN (6 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1968
15701328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24215247 15701328 Szukasz działki budowlanej w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Mamy coś dla Ciebie!OSA Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 5 działek budowlanych położonych w Obłaczkowie przy ul. Polnej – zaledwie kilka minut od centrum Wrześni! Dostępne dz...

Obłaczkowo (Wielkopolskie, gm. Września)

135 000 PLN

-
-
750 m2
-
15857715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne mieszkanie w spokojnej okolicy 27130766 15857715 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem, działką i blisko jeziora - SławianowoNa sprzedaż ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z osobną sypialnią na pierwszym piętrze z możliwością wydzielenia dodatkowej drugiej osobnej sypialni, ...

Sławianowo (Wielkopolskie, gm. Złotów)

225 000 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15730215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24773811 15730215 Przedstawiamy ;atrakcyjną ;ofertę ;sprzedaży ;działki ;budowlanej ;położonej ;w ;dynamicznie ;rozwijającej ;się ;części ;Poznania ;- ;Szczepankowo - Michałowo, ;przy ;ul. ;Bobrownickiej ;jako ;dojazdowej ;i ;wewnętrznej ;ulicy ;Pistacjowej. ;To ;idea...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (351 zł/m2)

-
-
1421 m2
-