• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 309

15812554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26531843 15812554 NOWA INWESTYCJA 7 KM OD MOSINY - PECNA, UL. WĄSKA! TERMIN ZAKOŃCZENIA - I KW. 2026 R.!Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej o pow. 104,36 m2 z działką o pow. 300 m² położony przy ul. Wąskiej - 750 od stacji PKP!Dostępny został już tylko jeden l...

Pecna (Wielkopolskie, gm. Mosina)

679 000 PLN (6 506 zł/m2)

5
2
104.36 m2
2026
15487677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19675439 15487677 Na sprzedaż: Hala o powierzchni 648,8 m² w Gołańczy Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu hali przemysłowej o łącznej powierzchni 648,8 m², usytuowanej na przestronnej działce o powierzchni 1599 m². Nierucho...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

1 350 000 PLN (2 083 zł/m2)

11
-
648 m2
-
15697794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż działki budowlane z MZPZ TANIO ! 24136949 15697794 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.TYLKO 60 TYS ZA DZIAŁKĘ 16 AROWĄ Z MZPZ ! KONKURENCYJNA CENA ! GMINA WIERZBINEK !ZOSTAŁY TYLKO 3 DZIAŁKI !Na sprzedaż przestronne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej i jedn...

Chlebowo (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

60 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15867977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | 82 m² | balkon | Grunwald | rodzinne 27360083 15867977 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 83m2 + balkon 7,72m2, położone w nowym budynku na 3 piętrze od strony południowej. Mieszkanie ma funkcjonalny salon z aneksem kuchennym, 4 sypialnie, łazienkę i wc oraz garderobę. Układ mieszkani...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

934 587 PLN (11 260 zł/m2)

5
1
83 m2
2025
15867976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje + duża loggia | 82 m² | Bez PCC 27360080 15867976 Na sprzedaż przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m² + duża loggia 8,67 m², zlokalizowane na Ratajach - w jednej z najlepiej skomunikowanych części Poznania.Serce mieszkania stanowi imponujący salon z aneksem ku...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (10 720 zł/m2)

4
1
82 m2
2026
15867978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycja hotel gabinet dom seniora biura 27360073 15867978 Nietuzinkowa inwestycja, która wstępnie zaprojektowana pod użytek budynków hotelowych. Lokalizacja: Obłaczkowo a układ pomieszczeń pozwala na aranżacje związane z branżą hotelarską, gastronomiczną, medyczną, biurową itp. Bardzo dobrze rozplanowane wn...

Obłaczkowo (Wielkopolskie, gm. Września)

5 500 000 PLN (3 986 zł/m2)

12
-
1380 m2
2012
15867828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27352757 15867828 100m² Przestrzeni z Potencjałem!Nowoczesny Bliźniak w Dopiewcu - 100m² Przestrzeni z Potencjałem! Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnym i zielonym Dopiewcu (gm. Dopiewo). To idealna propozycja dla rodzin...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

930 000 PLN (9 328 zł/m2)

5
2
99.7 m2
2020
15867429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27346745 15867429 Na sprzedaż działka budowlana ul. Rogalińska, Daszewice gm. Mosina Świetnie położona działka budowlana na ul. Rogalińskiej w podpoznańskich Daszewicach. Spokojna okolica i brak uciążliwego sąsiedztwa, aktualnie brak zabudowy bezpośrednio przy granicy...

Daszewice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

390 000 PLN

-
-
801 m2
-
15867898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna kawalerka 26 m² | Balkon | Centrum Piły 27356717 15867898 Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m², zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 296.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty, który przeszedł term...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 900 PLN (10 765 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15840472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śliczne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji 26776740 15840472 Na sprzedaż nowoczesne, przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,51 mkw. na parterze budynku w Trzemesznie. Własna księga wieczysta. Na powierzchnię mieszkalną składa się kuchnia z oknem otwarta na salon, 2 sypialnie, łazienka z prysznicem...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

450 000 PLN (7 895 zł/m2)

3
1
57 m2
2019
15693330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z MPZP - zabudowa jednorodzinna 24062296 15693330 Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni od 1216 - 1418 mkw. i wymiarach około 23,5 x 51,3 m (najmniejsza) w Obłaczkowie - 3km od Wrześni. Cena promocyjna 190zł za 1 mkw.Działki graniczą ze sobą i położone są na nowo powstającym osiedlu mieszk...

Obłaczkowo (Wielkopolskie, gm. Września)

231 000 PLN

-
-
1216 m2
-
15864092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
83 m² dla rodziny + 3 sypialnie 27264425 15864092 Funkcjonalny dom z ogrodemPrzemyślany układ + własny ogród - idealne miejsce do życia lub inwestycji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Powierzchnia użytkowa: 83,67 m²▪ Powie...

Rabowice (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

568 400 PLN (6 848 zł/m2)

4
2
83 m2
-