• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 309

15863637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | duży salon | balkon | blisko tramwaju | 27253865 15863637  0% prowizji bez PCC bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytajNa sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną sypialnią - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 000 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15863639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka/balkon/ Winogrady - super lokalizacja 27253866 15863639 0% prowizjibez PCC bezpośrednio od deweloperaidealne pod wynajemNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,42 m² z balkonem, położona na Winogradach - jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta.ekspozycja zachodnia - jasne, doświetlone...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

400 332 PLN (14 298 zł/m2)

2
1
28 m2
2026
15867492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe! 2 pokoje balkon - Winogrady - mp gratis 27347119 15867492 PROMOCJA!Mieszkanie z RABATEM w atrakcyjnej lokalizacji.Miejsce postojowe GRATIS.Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 05.2026.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

489 351 PLN (11 935 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15867489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 2 pokoje balkon - Winogrady - mp gratis 27347115 15867489 PROMOCJA!Mieszkanie z RABATEM w atrakcyjnej lokalizacji.Miejsce postojowe GRATIS.Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 05.2026.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 669 PLN (11 917 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15867491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m² 27347117 15867491 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim standardzie. Ekspozycja południowa gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 381 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15707654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24324814 15707654 Dom z duszą i widokiem - bliźniak z potencjałem, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Powierzchnia użytkowa: 97,65 m² Powierzchnia działki: aż 987 m² Lokalizacja: otoczenie lasów, z widokiem na dolinę i Kanał Śmiardows...

Międzybłocie (Wielkopolskie, gm. Złotów)

449 000 PLN (3 254 zł/m2)

11
-
138 m2
-
15788178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum Krzyża 25932239 15788178 Na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krzyża Wielkopolskiego. Ostatnie piętro kamienicy zapewnia ciszę i prywatność, a świetna lokalizacja czyni nieruchomość doskonałą zarówno dla osób szukających komfortowego mieszkania, jak i inwest...

Krzyż Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Krzyż Wielkopolski)

149 000 PLN (2 865 zł/m2)

2
1
52 m2
1939
15866828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27329300 15866828 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w otoczeniu terenów rekreacyjnych, zielonych.Działka z rozpoczętą budową w miejscowości Bolechówko to świetna alternatywa dla chcących znaleźć balan...

Murowana Goślina (Wielkopolskie, gm. Murowana Goślina)

280 000 PLN (467 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026
15867311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27343516 15867311 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu przy Placu Konstytucji 3 Maja Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 37,5 m.kw...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15857351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokoje | 66 m² | balkon | bez PCC | 27121232 15857351 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą.  Przestronny salon z aneksem o powierzchni aż 29m2, 2 ustawne sypialnie i funkcjonalna łazi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

724 800 PLN (10 982 zł/m2)

3
1
66 m2
2025
15489995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19731677 15489995 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (Nowe Miasto, Szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej.Teren jest w MPZP UCHWAŁA NR XV147VI2011w uchwale oznaczony symbolami MN, co oznacza terenu zabudowy mieszk...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 250 000 PLN

-
-
3000 m2
-