• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 309

15835391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26716040 15835391 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (11 343 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15821704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26629248 15821704 DZIAŁKI NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej miejscowości Chrzypsko Wielkie, położonej w granicach urokliwego ...

Chrzypsko Wielkie (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

318 000 PLN

-
-
2271 m2
-
15700276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24186660 15700276 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (Nowe Miasto, Szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Powozowej. Działka jest w trakcie podziału. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, MP...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN

-
-
1390 m2
-
15676236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23767102 15676236 DOM NA SPRZEDAŻSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 4 KW 2025r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż potencjalny najemca może dostosować nieruchomość pod swoje in...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 590 000 PLN (8 756 zł/m2)

7
-
410 m2
-
15821738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26629249 15821738 DZIAŁKI NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej miejscowości Chrzypsko Wielkie, położonej w granicach urokliwego ...

Chrzypsko Wielkie (Wielkopolskie, gm. Chrzypsko Wielkie)

239 000 PLN

-
-
1704 m2
-
15780632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25807154 15780632 DZIAŁKAZapraszam do zakupu działki przeznaczonej w MPZP jako teren zabudowy mieszkaniowej, położonej w Poznaniu dzielnica Morasko - Radojewo - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny blisko transportu publicznego oraz lasu.Działka objęta Miejscow...

Poznań (Radojewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15835390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27336193 15835390 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

770 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15675362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23749809 15675362 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻNa działce o powierzchni 25 000 m2 znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie zwartej wraz z budynkiem gospodarczymoraz garażem i wiatą. Pozostały teren stanowi grunt rolny grunty orne klasy III i IV. Teren działki...

Przecław (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

899 000 PLN

-
-
25000 m2
-
15682939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23889103 15682939 DZIAŁKA INWESTYCYJNA położona na obrzeżach miasta TRZCIANKA (wjazd od strony Piły - droga krajowa nr 180) w otoczeniu zakładów przemysłowych, produkcyjnych, firm transportowych oraz farm fotowoltaicznych Działka gruntu o powierzchni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN

-
-
19747 m2
-
15864798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27273145 15864798 Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji w Pile. Nieruchomość znajdu...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

505 000 PLN (12 024 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15866997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje balkon - atrakcyjna lokalizacja 27333047 15866997 Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

602 000 PLN (12 286 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15866999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne bloki - duży balkon - Naramowice 27333048 15866999 Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 520 PLN (12 256 zł/m2)

3
1
45 m2
2026