• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15893172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27902923 15893172 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15893170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27902921 15893170 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025