• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 120

13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15887104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zieliniec 3 pokoje parking komórka lokatorska 27777172 15887104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w unikalnym, poznańskim kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjny - Młyn nad Cybiną. To wysokiej klasy budynek, który zdecydowanie zapewnia komfort codziennego życia. Dzię...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15547637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20892486 15547637 Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych a także blisko wszelkich ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2004
15886463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Poznań ul. Polanka 16A, 3-pok. 27757575 15886463 Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polanka 16A, z przeznaczeniem dla pracowników. Można je również łatwo przekształcić w lokal użytkowy. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie, na wysokim part...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), ul. Polanka

2 700 PLN (35 zł/m2)

3
1
78 m2
-
12564990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 874969 12564990 Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez SJM Apartments Sp‎ przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuche...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025