• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 120

15876267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534865 15876267 Polecam na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. Dostępne od zaraz!Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa: 28,73 m² (powierzchnia po podłodze: ok. 36 m²)- 2 pokoje- 3 piętro w zadbanej kamienicy- mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
1907
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15855958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27081948 15855958 M I E S Z K A N I EPolecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio przy Ryneczku Jagiellońskim (targowisko, małe sklepiki, pasaż handlowy) i składa się...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15807771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26379559 15807771 Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na os. Dębina w PoznaniuDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²,położone na 2 piętrze na os. Dębina w Poznaniu.Mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, idealne dla pary...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (38 zł/m2)

3
1
62.12 m2
1985
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022
15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15780228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25798114 15780228 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 950 PLN (59 zł/m2)

2
1
50 m2
2017