• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15834005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26728255 15834005 Szukasz nowocześnie zaprojektowanego i urządzonego mieszkania na wynajem? Cenisz sobie komfort, dobre sąsiedztwo, bliskość punktów handlowo-usługowych oraz terenów leśnych i rekreacyjnych? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!Oferujemy na wynajem stylowe N...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15579253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21742572 15579253 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!3-pokojowe mieszkanie o pow. 45,75 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie. Prezentowana nieruchomość składa się z: - 3 pokoi - jeden pokój z wy...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
45.75 m2
1985
15603728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22267524 15603728 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki położonej w Krośnie, 2 km od centrum Mosiny. Z UWAGI NA POWIERZCHNIĘ LOKAL JEST ODPOWIEDNI DLA MAX. 2 OSÓB!Najemca NIE PŁACI CZYNSZU DLA SPÓŁDZIELNIWSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ! W niewielkiej odległośc...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

800 PLN (42 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15780228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25798114 15780228 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 950 PLN (59 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15827506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589006 15827506 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum Mosiny, w lokalizacji, która łączy w sobie szybki i łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych? Zapraszam do wnętrz nieruchomości, która spełnia oba te kryteria!Mieszkani...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51.43 m2
2010
15061716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 8613709 15061716 KAMERALNE - PRZY RYNKU - DOSTĘPNE OD ZARAZ Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 36 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1911r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, oddzielna kuchnia. Miejsca parkingowe są na...

Rawicz (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 180 PLN (33 zł/m2)

2
-
36 m2
1911
15815882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629243 15815882 Do wynajęcia 2 - pokojowe, jasne, ciche i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Emilii Sczanieckiej. Lokal jest świeżo po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i z użyciem ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15752257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25155854 15752257 Na WYNAJEM przestronne i słoneczne mieszkanie na os. Władysława Jagiełły na poznańskim Piątkowie, które czeka na nowych mieszkańców. Znajdujące się na 3 piętrze ( w niskim bloku) 53-metrowe mieszkanie składa się z bardzo dużego salonu ( 24 m2) z wyj...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15821891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610534 15821891 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15365819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16913857 15365819 Komfortowy apartament zlokalizowany w zrewitalizowanej kamienicy w pobliżu Starego Rynku. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w otoczeniu sklepy, restauracje, katedra oraz rekreacyjne tereny rzeki Warty.Na powierzchnię 84 m2 apartamentu składają s...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 800 PLN (57 zł/m2)

2
-
84 m2
2012
15814321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643851 15814321 Uwaga! Mieszkanie nie jest adresowane do STUDENTÓWSTUDENTEK!Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku z windą, przy ul. Błażeja 9C w Poznaniu (podzielnica: Naramo...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
-
42.49 m2
2025