• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15871003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27451512 15871003 NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego dostępne od zaraz zwierzaki - TAK Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (0 zł/m2)

2
-
4982 m2
-
15813005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26553744 15813005 Komfortowe mieszkanie na wynajem - Piła, ul. Podchorążych (os. Zamość) Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią , położone w nowym bloku z windą , na cenionym osiedlu Piła-Zamość . Świetna lokalizacja - w bezpośrednim sąs...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (44 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15855958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27081948 15855958 M I E S Z K A N I EPolecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio przy Ryneczku Jagiellońskim (targowisko, małe sklepiki, pasaż handlowy) i składa się...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15807771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26379559 15807771 Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na os. Dębina w PoznaniuDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²,położone na 2 piętrze na os. Dębina w Poznaniu.Mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, idealne dla pary...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (38 zł/m2)

3
1
62.12 m2
1985
15861567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27208014 15861567 Kawalerka na wynajem - centrum Piły, 29,40 m², balkon Do wynajęcia jasna i zadbana kawalerka o powierzchni 29,40 m², położona w centrum Piły, na 8 piętrze wieżowca z windą. Układ i wyposażenie: przestronny pokój z ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 100 PLN (38 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022