• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15880976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27620037 15880976 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM, PIWNICĄ I BALKONEM W GOŁAŃCZY - PRZESTRZEŃ, WYGODA I SWOBODA ARANŻACJI Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,6m 2 położone na parterze przy ul. Lipowej. To propozycja dla osób, które cenią wygod...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

1 600 PLN (28 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15871725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27474635 15871725 Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku: - po kapitalnym remoncie - wymiana okien na 3 szybowe 5 k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 050 PLN (66 zł/m2)

1
-
31 m2
1962
15844214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26826109 15844214 DOSTĘPNE OD ZARAZ - BLISKO RYNKU WILDECKIEGO !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1905r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (49 zł/m2)

2
-
49 m2
1905
15881032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w Ujściu, mile widziana firma 27620620 15881032 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIADwupokojowe w samym centrum UjściaBartosztel. 573 094 074 Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m², stanowiące połowę budynku wolnostojącego z ogródkiem, położone w samym centrum Ujścia (woj....

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

1 700 PLN (26 zł/m2)

2
1
65 m2
1930
15879069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607720 15879069 WILDA - NOWOCZESNE I KLIMATYCZNE Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są na parkingu ogó...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
42 m2
1901
15878863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27602478 15878863 NA WYNAJEM BARDZO ŁADNE MIESZKANIE NA POLNEJ NA JEŻYCACHIdealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na JeżycachATUTY: • przestronne; • wyposażona kuchnia; • balk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15878177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590274 15878177 Do wynajęcia BEZCZYNSZOWE mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na IV piętrze w kamienicy przy ul. Strusia 8. W mieszkaniu znajdują się: dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, korytarz. Kuchnia jest wyposażona w meble ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15878090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w pełni umeblowane dla pracowników firmy 27588067 15878090 Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego o powierzchni ok. 63 m2Lokal przeznaczony dla pracowników firmy. Wynajem przez firmę całości, nie pojedynczych łóżekRozkład pomieszczeń: klatka schodowa (oddzielne wejście), korytarz z wyjściem na balkon, 2 pok...

Luboń, Wschodnia

3 000 PLN (48 zł/m2)

2
1
63 m2
1980
15864037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27263985 15864037 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera.Do wynajęcia od 01.07.2026Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje• IV piętro (z windą), blok 9-piętrowy• ochrona, domofon, monito...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (54 zł/m2)

2
-
45 m2
2000
15876750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27551761 15876750 Kawalerka 32 m² os. Zwycięstwa 13 piętro UmeblowanaPolecam do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz widok.B...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
1984
15876392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27536565 15876392 Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego klimatyzowanego apartamentu w przepięknej willi graniczącej z Parkiem Sołackim, ulica Małopolska! Apartament mieści się w przepięknej willi przy ulicy Małopolskiej 12. Rozp...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 PLN (78 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15876267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534865 15876267 Polecam na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. Dostępne od zaraz!Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa: 28,73 m² (powierzchnia po podłodze: ok. 36 m²)- 2 pokoje- 3 piętro w zadbanej kamienicy- mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
1907