• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15822008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580587 15822008 Mieszkanie znajduję się na I piętrze na ulicy Broniewskiego, jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Cena: 3000 zł. + czynsz, media::LINK DO STRONY htt...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27911407 15893468 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!Mieszkanie o pow. 29,6 m2 położone na 1 piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46C w Mosinie.Prezentowana nieruchomość składa się z:- 1 niezależnego pokoju z wyjściem na ba...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 300 PLN (44 zł/m2)

1
1
29.6 m2
1976
15558646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21245576 15558646 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!2-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie o pow. 37,40 m2 położone na parterze bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie.Z uwagi na powierzchnię mieszkania preferowany najem d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15893237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27905037 15893237 M I E S Z K A N I E Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu, który został przedstawiony w najnowszym magazynie z branży architektury i wnętrz: Świat rezydencji. Mieszkanie o powierzchni 73,24m² znajduje się na 14. piętrze w prestiżowym bud...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 000 PLN (68 zł/m2)

2
2
73.24 m2
2023
15847637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26921486 15847637 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" W cenie najmu: Internet (Orange), możliwość korzystania ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
2016
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15893172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27902923 15893172 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15893170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27902921 15893170 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15891426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27897057 15891426 Mieszkanie na wynajem - Czarnków 34,60 m² po remoncie parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m², położone na parterze w spokojnej części Czarnków . Lokal po remoncie, gotowy do za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15598380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139293 15598380 Mieszkanie w nowszym budownictwie na os. Zielona Dolina: - 2 pokoje - powierzchnia 39,33 mkw - I piętro - przeszklony balkon tzw. ORANŻERIA - WINDA WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczne i bardzo ciepłe...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-