• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-
15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15887834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795384 15887834 MIESZKANIE 2-POKOJOWE DO WYNAJĘCIA Wągrowiec ulica Wegnera. wolne od 01.06.2026r. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w nowym bloku z windą. Niskie koszty utrzymania, blok ocieplony, zamontowane rolety zewnętr...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15883743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675640 15883743 Zapraszam do wynajmu kawalerki z ogródkiem w apartamentowcu ESENCJA przy ul. Garbary 104 . Rejon: Garbary, Śródka. W bliskiej odległości Parku Cytadela, rzeki Warty, Starego Rynku. Do wynajmu obligatoryjnie z miejscem postojowym w podziemnej...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
15888751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27823329 15888751 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meb...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (69 zł/m2)

1
-
16 m2
1983
15822540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616102 15822540 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15888690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820827 15888690 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15846388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26884633 15846388 najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :)  Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13  wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym  powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka , taras ,  miejsce postojowe w hali...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15829357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626472 15829357 BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY!Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,60 m², położone na parterze budynku przy ul. Stefana Batorego we Wrześni.Układ mieszkania:- przestronny salon z wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,- oddzielna kuchn...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (36 zł/m2)

2
1
43.6 m2
-
13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900