• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15881086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27622368 15881086 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu:mieszkanie o pow. ok.36 m2 w kamienicy na I piętrze w samym Centrum miasta przy ulicy Jana Pawła Ii 24 we Wrześni. W tym:- pokój ok. 24,6 m2,- kuchnia ok. 5 m2,...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 300 PLN (36 zł/m2)

1
-
36 m2
1903
15839612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26756091 15839612 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z oferta wynajmu: funkcjonalne ciepłe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy w samym Centrum miasta przy ulicy Harcerskiej we Wrześni. Bardzo dobrze doświetlone, przestronne, w pełni ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 550 PLN (34 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15640394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23064462 15640394 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow ok.40,55 m2, na I p. w bloku z 2025 r z windą przy ulicy Pilskiej 2 we Wrześni.Nowocześnie i funkcjonalnie częściowo wypo...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 000 PLN (49 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005
15877214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27562883 15877214 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-