• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15872383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27491861 15872383 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15860893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27187123 15860893 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA!Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.Mieszkanie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 950 PLN (63 zł/m2)

2
1
31.2 m2
1980
15884413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701805 15884413 WOLNE OD KWIETNIA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na ulicy prowadzącej prosto do Centrum miasta i do dworca, ul. Przemysłowej na Wildzie, na rogu Spychalskiego. To wyjątkowa ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15828210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591478 15828210 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2006r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki częściowo otwartej kuchni. Z salonu jest wyjście na balkon. Mieszkanie ogrzewane jest poprzez dwufunkcyjny piec gazowy Kuchnia jest wypo...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15863382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27245489 15863382 Polecam na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki otwartej kuchni.  Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie, wyposażone w nowe meble i wyposażenie AGD i RTV. Mieszkanie ogrzewane ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
-
37 m2
2010
15884137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27695541 15884137 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ZłotnikiDo wynajęcia poleca się nowoczesne i wygodne mieszkania w spokojnej okolicy.To 3-pokojowe lokum w Złotnikach jest idealnym wyborem dla małej lub średniej rodziny pragnącej mieszkać wygodnie i z ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15856752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27105466 15856752 OPISZamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu UAM oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w kameralnej zabudowie niskich bloków na zam...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
14980062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Suchy Las - 130m2 4 pokoje 2 łazienki parking 6025441 14980062 Zapraszam do zapoznania i z ofertą wynajmu słonecznego, klimatycznego apartamentu w Suchym Lesie. Świetna lokalizacja -niedaleko granicy z Poznaniem. Znajduje się na II piętrze rodzinnej willi, w której są tylko trzy mieszkania (na każdym jedno). To ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

3 500 PLN (26 zł/m2)

4
2
136 m2
-
15869830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27410688 15869830 Nowa kawalerka 26,69 m² - ul. Garbary 43A, Poznań (przy Starym Rynku)• nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem• pokój z aneksem + korytarz: 22 m²• kuchnia: pełne, nowe AGD• wyposażenie: rozkładana kanapa, stół + 3 krzesła, duża szafa• 2 duże okna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (94 zł/m2)

1
1
26.69 m2
2025
15815318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589888 15815318 PRZYTULNE I FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA WYNAJEM. Polecamy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m2, na 1 piętrze w Przeźmierowie w nowym ładnym budynku, składające się z 2 pokoi (sypialnia i salon z aneksem kuchennym), korytarza i łazien...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 400 PLN (37 zł/m2)

2
-
65 m2
2010