• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15878863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27602478 15878863 NA WYNAJEM BARDZO ŁADNE MIESZKANIE NA POLNEJ NA JEŻYCACHIdealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na JeżycachATUTY: • przestronne; • wyposażona kuchnia; • balk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (49 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15878177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590274 15878177 Do wynajęcia BEZCZYNSZOWE mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na IV piętrze w kamienicy przy ul. Strusia 8. W mieszkaniu znajdują się: dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, korytarz. Kuchnia jest wyposażona w meble ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15878107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3 pokojowe. Poznań os. Chrobrego 27588301 15878107 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką – nie z ekipą remontową.MIESZKANIEFunkcjonalny układ sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pary ceniącej ...

Poznań (Poznań-Stare Miasto), Chrobrego

720 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
2
66 m2
1980
15848084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932017 15848084 SERDECZNIE ZAPRASZAM do zakupu  mieszkania 2-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich, usytuowanego po cichej, zielonej stronie osiedla. Rodzinne mieszkanie 44,92 m2 - 2pokOgród 26,22 m2Cicha strona osiedla i drzew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

516 572 PLN (11 740 zł/m2)

4
-
44 m2
2025
15845146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853446 15845146 SPRZEDAŻ BEZPOSREDNIO!!!!!! Cena 858 672 zł  +dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuję na sprzedaż  w stanie deweloperskim , komfortowe i bardzo jasny apartament na Górnej Wildzie. Wystawa okien od północno-zachodniej strony. Ap...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

858 672 PLN (14 554 zł/m2)

1
-
59 m2
2025
15848083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932016 15848083 Sprzedaż Bezpośrednio!!!!! Brak Prowizji!!!  2 -pokojowe mieszkania  42,56 m2 w cenie  470 000 zł oDwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami na roweryŻabka, sklep spożywczy (1 minuta pieszo)Przystan...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 620 PLN (11 205 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15698604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24151954 15698604 OpisOryginalne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117 m², usytuowane na pierwszym piętrze oraz wysokim poddaszu w budynku o nowoczesnym projekcie. To idealna propozycja dla osób szukających przestronnej nieruchomości, którą będą mogł...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 900 PLN (6 824 zł/m2)

5
2
117.22 m2
2026
15869224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27403441 15869224 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwukondygnacyjne, gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie przeprowadzony 4 lata temu w zielonej dzielnicy Łazarza. Idealne dla osób, które chcą zamieszkać w nowszym bydynku blisko...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (11 458 zł/m2)

4
-
96 m2
2000
15864037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27263985 15864037 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera.Do wynajęcia od 01.07.2026Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje• IV piętro (z windą), blok 9-piętrowy• ochrona, domofon, monito...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (54 zł/m2)

2
-
45 m2
2000
15876750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27551761 15876750 Kawalerka 32 m² os. Zwycięstwa 13 piętro UmeblowanaPolecam do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m², zlokalizowana na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz widok.B...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
1984
15876392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27536565 15876392 Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego klimatyzowanego apartamentu w przepięknej willi graniczącej z Parkiem Sołackim, ulica Małopolska! Apartament mieści się w przepięknej willi przy ulicy Małopolskiej 12. Rozp...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 PLN (78 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15876267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534865 15876267 Polecam na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. Dostępne od zaraz!Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa: 28,73 m² (powierzchnia po podłodze: ok. 36 m²)- 2 pokoje- 3 piętro w zadbanej kamienicy- mieszka...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
1907