• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15894589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944642 15894589 Dom w Białej z przestrzenią do życia i prowadzenia biznesu 180 m² działka 3999 m² Są nieruchomości, które po prostu się ogląda — i są takie, które od pierwszego momentu tworzą klimat, emocje...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 490 000 PLN (8 278 zł/m2)

3
2
180 m2
-
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

795 000 PLN (8 548 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15894521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944366 15894521 Na sprzedaż dom do własnej aranżacji w Radolinie Działka 3970 m² Dom jednorodzinny 99 m² Możliwość adaptacji poddasza Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, malowniczej części Radolina. Duża działka o powierzchni 3...

Radolin (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

250 000 PLN (2 525 zł/m2)

3
-
99 m2
-
15853595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053247 15853595 Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących harmonii między komfortem życia a bliskością natury.Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, co stanowi d...

Młyny Piekarskie (Wielkopolskie, gm. Dobra)

750 000 PLN (3 409 zł/m2)

6
2
220 m2
1970
15814573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26627418 15814573 Suchy Las - ul. Szkółkarska  dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 180 m2  działka 531 m2  dwie kondygnacje  siedem pokoi , duża kuchnia , taras , ogródek , mała piwnica , kotłowania nowoczesny piec gazowy , dwie łazienki  ogromy potencjał...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 109 000 PLN (6 161 zł/m2)

7
2
180 m2
1982
15838811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26732977 15838811 Dom na sprzedaż - Budzyń Znacząca obniżka ceny! Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 107,76 m², położony na nowym osiedlu w Budzyniu - oddany do użytku w 2022 r. To doskonała propozycja dla rodzin po...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

899 000 PLN (6 659 zł/m2)

5
1
135 m2
2022
15894270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27938171 15894270 Kobyla Góra dom letniskowy całoroczny nad zalewem w otoczeniu lasu szuka nowego właściciela!!! ATUTY :LOKALIZACJADom z 2003 roku zlokalizowany w lesie, nad zalewem w Kobylej Górze, w otoczeniu lasu.Wygodna, szeroka droga dojazdowa z kanalizacją. Świa...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

799 000 PLN (5 222 zł/m2)

4
3
153 m2
2005
15856714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27103494 15856714 Radolinek - siedlisko z potencjałem agroturystycznym i dużą działką 6761 m², blisko lasu, łąk i w otoczeniu natury! Są nieruchomości, które trudno zamknąć w jednym schemacie. Bo z jednej strony dają spokój, przest...

Radolinek (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (5 034 zł/m2)

4
3
119 m2
2014
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15894215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933369 15894215 Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Krucz , w sercu malowniczej Wielkopolski. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca z potencjałem - zarówno do zamieszkania, jak i stworze...

Krucz (Wielkopolskie, gm. Lubasz)

249 000 PLN (5 791 zł/m2)

11
-
43 m2
-
15761875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25395484 15761875 Przestronny, parterowy dom w sercu natury - Kicin, ul. Spokojna.Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, który od początku do końca będzie odzwierciedlał Państwa styl i potrzeby. Dom o powierzchni 220 m² je...

Kicin (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 199 000 PLN (4 441 zł/m2)

5
2
270 m2
2023
15884352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27699584 15884352 Dom + działka 1300 m² MPZP MNU Daszewice ul. Poznańska Cena: 769 000 zł Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w Daszewicach (gmina Mosina), przy ul. Poznańskiej – w lokalizacji o dużym potencjale mieszkaniow...

Daszewice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

769 000 PLN (8 095 zł/m2)

2
1
95 m2
1990