• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15894089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny dom blisko natury - Chodzież 27923161 15894089 TYLKO W NASZYM BIURZE - Dom wolnostojący z fotowoltaiką, klimatyzacją i dużym potencjałem użytkowym.Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119m2 oraz powierzchni całkowitej 256 mm2, położony na działce o powierzchni 895m2, w s...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

850 000 PLN (3 295 zł/m2)

5
2
258 m2
1998
15850418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26996360 15850418 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W M. ROSOCHA GM. OSIEK MAŁY - IDEALNA DLA 2 RODZIN I BIZNESU! Szukasz miejsca, które połączy komfort życia dwóch rodzin z przestrzenią na Twój biznes? A może marzysz o własnym stawie i domowych wędzonkach? Ta oferta w miejs...

Rosocha (Wielkopolskie, gm. Osiek Mały)

1 350 000 PLN (12 273 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15839822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26761194 15839822 Dom z ogromnym potencjałem w sercu Kłodawy - ul. Wyszyńskiego! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może planujesz otworzyć własny biznes w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom położony jest przy...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

270 000 PLN (2 842 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15822022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580582 15822022 Na sprzedaż nowoczesny dom - Kłodawa...

Kłodawa (Wielkopolskie, gm. Kłodawa)

930 000 PLN (4 043 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15822035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580580 15822035 Dom jednorodzinny z budynkami gospodarczymi - Dąbrowice Stare gm. Kościelec Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Dąbrowice Stare w gminie Kościelec. Powierzchnia domu: ok. 54 m² Powierzchnia działki: 1274 m² ...

Dąbrowice Stare (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

290 000 PLN (5 370 zł/m2)

11
-
54 m2
1968
15822067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580566 15822067 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - ul. Bogumiła, 62-600 Koło Dom parterowy z poddaszem o powierzchni około 70 m², posadowiony na działce o powierzchni 814 m². Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnej ...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

289 000 PLN (4 129 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15868745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27390114 15868745 IDEALNY DOM DLA DWÓCH RODZIN - DĄBIE, UL. PRUSA Szukasz przestronnego domu, w którym komfortowo zamieszkają dwa pokolenia? A może potrzebujesz dużej przestrzeni z możliwością wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań? Ta oferta przy ul. Bolesława...

Dąbie (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

340 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
170 m2
1985
15857288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27118161 15857288 Dom o pow. 102 m² przy ul. Toruńskiej w Kole - Zamieszkaj, Wynajmij lub Zarabiaj! Na sprzedaż funkcjonalny dom z 2007 roku, położony w Kole - przy ul. Toruńskiej. To idealna propozycja dla rodziny, inwestora szukającego gotowego lokalu po...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

550 000 PLN (5 392 zł/m2)

11
-
102 m2
2007
15845030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26848365 15845030 WYJĄTKOWY DOM Z ANTRESOLĄ POD LASEM - PRZYBYŁÓW Szukasz domu z "duszą", przestrzenią i widokiem na zieleń? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego w Przybyłowie (gm. Koło)! To nie jest zwykły dom - to miejsce, gdzie poranną kawę pijesz ...

Przybyłów (Wielkopolskie, gm. Koło)

550 000 PLN (2 865 zł/m2)

11
-
192 m2
1990
15834627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26704462 15834627 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z budynkiem gospodarczym na działce 2292 m² w Leśnicy gm. Koło. Parterowy dom o powierzchni użytkowej 56 m² składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni, łazienki...

Leśnica (Wielkopolskie, gm. Koło)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15822019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580602 15822019 Gospodarstwo rolne składające się z 6 działek o łącznej powierzchni 5,92 ha w Gaju gm. Dąbie na sprzedaż. Działka o pow. 2,60 ha zabudowana jest domem parterowym o pow. 58,35 m 2 w którym są 4 pomieszczenia. Domek posiada aktualny projekt ro...

Gaj (Wielkopolskie, gm. Dąbie)

295 000 PLN (5 086 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15822020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580597 15822020 Na sprzedaż: Dwie zabudowane działki - Ruszków Pierwszy, ul. Ogrodowa Lokalizacja: Ruszków Pierwszy, gm. Kościelec Łączna powierzchnia: 800 m² Możliwość zakupu całości lub jednej działki Działka nr 1 - 400 m² Parterowy dom z ce...

Ruszków Pierwszy (Wielkopolskie, gm. Kościelec)

200 000 PLN (2 778 zł/m2)

11
-
72 m2
-