• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 666

15862345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27224436 15862345 Uniwersytet im. Adama Mickiewiczaw Poznaniuul. H. Wieniawskiego 161-712 PoznańOGŁOSZENIEPRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGOna sprzedaż nieruchomościbędącej własnością Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,położonej w Poznaniu przy ul. Jana Mat...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 499 000 PLN (5 338 zł/m2)

12
-
1592.21 m2
-
15658637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23442434 15658637 Zabytkowa kamienica na leszczyńskim rynku. Prestiżowa lokalizacja w pobliżu ratusza. Stylowa architektura i historyczny „klimat”. Przestronne wnętrza do remontu i aranżacji wg potrzeb i pomysłu nowego właściciela. Możliwe przeznaczenie usługowe, hand...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

1 490 000 PLN (2 525 zł/m2)

11
-
590 m2
1830
15658760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23441318 15658760 Dom wolnostojący dla rodziny. Gotowy do wprowadzenia. Cicha i spokojna okolica. Świetny dojazd. Przyjedź, zobacz i poczuj piękno tego miejsca.W skrócie:- Lokalizacja: Kiekrz, spokojna okolica otoczona zielenią- Typ nieruchomości: dom parterowy z użyt...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 339 000 PLN (5 399 zł/m2)

4
1
248 m2
2008
15818556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602964 15818556 Dom w spokojnej okolicy, Jędrzejewo - Plany Poszukujesz domu w cichej, spokojnej okolicy? Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom wolnostojący i zabudowania gospodarcze w Jędrz...

Jędrzejewo (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 099 088 PLN (3 664 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15860487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182886 15860487 OFERTA SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO - LUBOŃNa sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia.Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 665 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, p...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 680 000 PLN (7 706 zł/m2)

6
2
218 m2
2008
15860244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181338 15860244 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - 85% UDZIAŁÓWPoznań, Jeżyce - ul. Kościelna Jeżycka 2Prestiżowa lokalizacja zabytkowa architektura ogromny potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż 85% udziałów w zabytkowej, narożnej kamienicy z początku XX wieku, zlo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 900 000 PLN (4 155 zł/m2)

12
-
2142.07 m2
1910
15774678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25655195 15774678 Nowoczesny, stylowy i komfortowy dom na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami. Przestrzeń, prywatność i prestiż! Optymalna powierzchnia i funkcjonalny układ pomieszczeń (widoczny na rzutach). Najwyższa jakość materiałów, wyk...

Wilkowyja (Wielkopolskie, gm. Jarocin)

4 990 000 PLN (21 416 zł/m2)

5
2
233 m2
2022
15729935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24770073 15729935 OFERTA SPRZEDAŻY – DOM WOLNOSTOJĄCY W TULCACHPolecam na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony na zagospodarowanej działce w miejscowości Tulce.Budynek został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności oraz możliwości dostosowania do ró...

Tulce (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

1 499 000 PLN (7 495 zł/m2)

7
2
200 m2
2000
15701289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24216389 15701289 Na sprzedaż imponująca kamienica położona przy ul. Madalińskiego 6 w sercu Wildy w Poznaniu. Ta elegancka nieruchomość z lat 20. XX wieku to doskonała okazja inwestycyjna, łącząca historię z nowoczesnym potencjałem. Idealna zarówno dla deweloperów, j...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 000 000 PLN (3 500 zł/m2)

11
34
2000 m2
1920
15558173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21231504 15558173 NA SPRZEDAŻ BARDZO ŁADNY ENERGOOSZCZĘDNY (PANELE FOTOWOLTAICZNE NA STAREJ UMOWIE) DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W PRZEŹMIEROWIEDom o powierzchni 215,24 m2 z garażem dwustanowiskowym z tarasem oraz z ogródkiem.DZIAŁKA 324 M2 Ładnie zagospodarowana dzia...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 299 000 PLN (6 035 zł/m2)

4
-
215.24 m2
1997
15792548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26022137 15792548 Na sprzedaż dom o niezwykłym charakterze, położony w jednym z najbardziej pożądanych punktów Puszczykowa — na rogu ulic Podgórnej i Poznańskiej. Nieruchomość wyróżnia się świetną ekspozycją, doskonałą widocznością i wygodnym dojazdem, co sprawia, że ...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 090 000 PLN (6 687 zł/m2)

4
-
163 m2
2012
15766271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25501204 15766271 Duża nieruchomość komercyjna z potencjałem – Poznań, Szczepankowo.Obiekt o powierzchni całkowitej blisko 700 m² na działce 3345 m², obecnie wykorzystywany jako hostel i biura. Doskonała baza pod dalszy rozwój: hostel pracowniczy, dom opieki, akademik...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 990 000 PLN (4 293 zł/m2)

10
4
696.48 m2
2000