• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 667

15766271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25501204 15766271 Duża nieruchomość komercyjna z potencjałem – Poznań, Szczepankowo.Obiekt o powierzchni całkowitej blisko 700 m² na działce 3345 m², obecnie wykorzystywany jako hostel i biura. Doskonała baza pod dalszy rozwój: hostel pracowniczy, dom opieki, akademik...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 990 000 PLN (4 293 zł/m2)

10
4
696.48 m2
2000
15692174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24039296 15692174 Wygodny dom szeregowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacjiWygodny, profesjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Różany Potok. Optymalna powierzchnia, funkcjonalny układ pomieszczeń i bardzo dobry stan techniczny. Podział na część d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 799 000 PLN (5 068 zł/m2)

5
5
355 m2
2005
15479767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19494455 15479767 Szukasz nieruchomości, która łączy oryginalność, przestrzeń i klimat dawnej kultury? Marzy Ci się nieszablonowy budynek, a może planujesz rozwój własnego biznesu w malowniczych okolicach Gniezna lub Wrześni? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie unikalną propo...

Gulczewo (Wielkopolskie, gm. Września)

1 490 000 PLN (1 367 zł/m2)

12
-
1090 m2
1890
15834587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż pod Poznaniem 26837530 15834587 Dom na sprzedaż pod Poznaniem.  Idealny pod rodzinę lub osoby ceniące naturę.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 230 mkw. Miejsce zachwyca przestronnością i funkcjonalnością. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z duży...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 180 000 PLN (4 538 zł/m2)

6
2
260 m2
1990
15455162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18962044 15455162 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzonego w Obornikach, położonego na urokliwej działce graniczącej bezpośrednio z rzeką Wartą POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI okolice ul. Obrzyckiej, miejscowość Oborniki, powiat ob...

Oborniki (Wielkopolskie, gm. Oborniki)

2 480 000 PLN (6 442 zł/m2)

7
-
385 m2
1999
15606243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22324458 15606243 Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej części Gniezna, zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury, praktycznie w ce...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

499 000 PLN (3 564 zł/m2)

4
2
140 m2
1965
15760404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cisza i spokój - przestronny dom dla rodziny 25356918 15760404 Na sprzedaż przestronny dom - idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 317 m², położony na działce 2400 m² w spokojnej okolicy, pomiędzy Piłą a Ujściem. Istnieje również możliwość zamiany na mieszkani...

Byszki (Wielkopolskie, gm. Ujście)

870 000 PLN (2 744 zł/m2)

5
2
317 m2
1998
15853265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Swietny dom 70m2 w spokojnej lokalizacji 27044882 15853265 ✨ Nowoczesny dom po kapitalnym remoncie świetna lokalizacja gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce o powierzchni 100 m². Budynek jest parterowy z użytkowym poddaszem, co ...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

329 000 PLN (3 225 zł/m2)

3
1
102 m2
2024
15764160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż dom 100m2 parterowy – Łopienno 25440087 15764160 Na sprzedaż przytulny, energooszczędny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 112 m² powierzchni całkowitej, położony w miejscowości Łopienno (woj. wielkopolskie, powiat gnieźnieński, gmina Mieleszyn), w sąsiedztwie jeziora Łopienno Południowe.Dom...

Łopienno (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

649 000 PLN (6 426 zł/m2)

4
1
101 m2
2013
15717454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24532835 15717454 Nowoczesne Osiedle w Rychtalu - Spokój i komfort na wyciągnięcie ręki KWADRAT prezentuje: Nowa inwestycja w Rychtalu - kameralne osiedle 8 nowoczesnych domów stworzonych z myślą o komforcie, przestrzeni i wysokim ...

Rychtal (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

460 000 PLN (5 287 zł/m2)

4
-
87 m2
2025
15701205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24211625 15701205 Dom z duszą, otoczony ogrodem i śpiewem ptaków Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 238 m2 (powierzchnia użytkowa 146 m2) na działce o powierzchni 1,247 m2. Cena sprzedaży wynosi 1,250,000 zł.Rodzaj domu - wolnostojący, parterowy z poddaszem,be...

Wilkowice (Wielkopolskie, gm. Lipno)

1 250 000 PLN (8 562 zł/m2)

5
-
146 m2
2013
15815366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26629266 15815366 Stan deweloperskispokojna okolicablisko jeziora Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 134 m2 na działce o powierzchni 604 m2. Cena sprzedaży wynosi 650,000 zł.Rodzaj domu - bliźniak, parterowy z poddaszem,bez podpiwniczenia, z garażem na 1 auto,...

Wojnowice (Wielkopolskie, gm. Osieczna)

650 000 PLN (4 851 zł/m2)

3
-
134 m2
2024